reklamı kapat

POPÜLER

DJI Mavic Mini drone

Cepte taşınacak çok hafif DJI Mavic Mini drone tanıtıldı; işte fiyatı [Video]

Drone pazarının en önemli ismi DJI, kısa süre önce sızdırılan Mavic Mini drone modelini resmi olarak tanıttı. İşte DJI Mavic Mini için tüm detaylar;

DJI’ın en yeni modeli Mavic Mini, özellikle boyutuyla dikkat çeken bir drone konumunda bulunuyor. Sadece 249 gram ağırlığıyla inanılmaz hafif olan ve katlanabilir ufak boyutlu gövdesiyle cepte dahi taşınabilecek bir seçenek oluşturan Mavic Mini, boyutuna rağmen tam dolu piliyle 30 dakika boyunca havada kalabiliyor. Yurt dışında kullanmak için FAA onayına dahi gerek olmayan model, 4 km menzil içerisinde kontrol edilebiliyor. 2.7K çözünürlükte saniyede 30 kare video çekebilen modelin merkezinde 1/2.3 inç boyutunda 12 megapiksel bir sensör yer alıyor. Üç eksende görüntü sabitleme özellikli bu kamera, 1080P’de 60 FPS seviyesine çıkabiliyor. İster akıllı telefon istenire de kontrolcü üzerinden kontrol edilebilen DJI Mavic Mini, bünyesinde büyük abileri gibi gelişmiş kaza önleme sistemleri taşımıyor. Firmanın ufak boyut ve hafiflik adına buradan fedakarlık ettiği görülüyor. Bu durum acemi drone pilotları için ciddi tehlikeli duruyor.

DJI Mavic Mini
DJI Mavic Mini drone
DJI Mavic mini
DJI Mavic Mini drone

499 dolarlık paket

DJI Mavic Mini drone
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Mavic Mini her zaman taşınabilecek bir drone modeli

Model için iki farklı paket sunuluyor. İlk paketin fiyatı 399 dolar seviyesinde. Burada ürünün kendisi yanında kontrolcü, bir adet pil ve ekstra pervane çıkıyor. 499 dolarlık diğer pakette ise yukarıdakilere ek olarak 360 derece kanat koruma aparatı, şarj istasyonu, ekstra pervane ve toplam üç adet pil geliyor. Ürünün tanıtım videosunu yukarıda izleyebilirsiniz.