reklamı kapat

POPÜLER

DJI Mavic mini

DJI Mavic mini fiyatında 1.100 TL’lik indirim

Şu sıralar DJI Mavic mini modelini satın almayı düşünüyorsanız dikkatinizi çekecek bir haber paylaşmak istiyoruz. Piyasa satış fiyatı 3.999 TL olan DJI Mavic mini’nin fiyatı şu anda 2.899 TL‘ye düştü.

Boyutuyla dikkat çeken drone, sadece 249 gram ağırlığında. Katlanabilir bir tasarıma sahip olan model cepte dahi rahatlıkla taşınabiliyor. Pili tam şarj edildiğinde 30 dakika havada kalabilen DJI Mavic mini, saniyede 2.7K 4K çözünürlükte video kaydedebiliyor. 1/2.3 inç boyutunda 12 megapiksel bir sensör yer alıyor. Üç eksende görüntü sabitleme özellikli bu kamera, 1080P’de 60 FPS seviyesine çıkabiliyor. Drone, 2 kilometre HD video aktarım özelliğine de destek veriyor. Geliştirilen uygulama üzerinden kullanıcılar kaydettikleri videoları hızlı bir şekilde düzenleyebiliyor. Kullanıcılar bunun için DJI’ın Fly isimli uygulamasını kullanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Mavic mini sunduğu özelliklerle dikkat çeken bir model

Akıllı telefonlarla birlikte uzaktan kumandayla kontrol edilebilen drone’da Pro ailesinde karşılaştığımız kaza önleme sensörleri ise yer almıyor. Ufak boyutu, uzun pil süresi ve sunduğu görüntü kalitesiyle dikkatleri üstüne çeken Mavic mini, drone dünyasına atım atmak isteyen kullanıcılar için iyi bir seçenek görünüyor. Drone’un tanıtım videosunu haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video

Mavic mini tanıtım videosu