reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Misfit hibrit akıllı saat

Command

Misfit hibrit akıllı saat

Path

Misfit’ten bir yıl pil ömrü sunan iki yeni hibrit akıllı saat

Akıllı saat tarafının ürün gamı en büyük isimlerinden Misfit, 2019 bitmeden iki yeni hibrit saatin duyurusunu daha yaptı. Yeni Command ve Path çıktı.

Advertisement

Misfit imzalı yeni akıllı saat modelleri, ortak olarak oldukça şık bir tasarıma sahip. Birçok farklı renk seçeneği ve kayış kombinasyonu ile alınabilen saatler, görebileceğiniz üzere yuvarlak tasarımı benimsiyor. Android ve iOS akıllı telefonlar ile bağlantı kurabilen modeller, aslında tamamen yeni değil. Tasarımsal dokunuşlar ile “Ninja” adı altında yeniden karşımıza çıkartılan modeller, bünyelerinde bir ekran taşımıyor. Bu yüzden tam bir yıla kadar pil süresi sunan saatler, analog saat ile yeni nesil akıllı altyapısını bir araya getiriyor. Aktif olarak aktivite takibi yapabilen ve bildirimleri üzerine alabilen modellerden Path, daha ufak bir gövde yapısına sahip. Su geçirmeyen ve kalori ile uyku takibi de yapabilen modeller, ayarlandığı zaman telefonlara deklanşör olabiliyor veya müzik kontrolü için kullanılabiliyor. Bünyesinde gelişmiş sensörler taşıyan saatler, titreşimli olarak alarm da verebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Misfit hibrit akıllı saat modellerinin fiyat performans oranı fena değil

Çünkü hazırlanan modellerin 149 dolarlık bir fiyat etiketi bulunuyor. Bu fiyat birçok akıllı saatten çok daha aşağıda yer alıyor. Modellerin resmi sayfasına direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni kablosuz kulaklık modeli AirPods Pro