reklamı kapat

POPÜLER

Klasik görünümlü hibrit akıllı saat: Misfit Phase

19 Ekim 2016

Misfit, bu yılın başlarında duyurduğu aktivite takip cihazı Ray ile alışılmış dairesel tasarımını terk etmiş ve daha şık bir ürünü kullanıcılarla buluşturmuştu. Şimdi seneyi kapatmadan bir yenilik daha gerçekleştiriyor ve akıllı saatini duyuruyor.

Misfit şık tasarımlı aktivite takip cihazları üretmekte bir hayli başarılı. Firmanın sunduğu kişiselleştirme özellikleri ve sayısız aksesuarıyla hem şık görüntünüzü tamamlayan hem de günlük aktivitelerinizi takip eden cihazları bir süredir kullanıcıların beğenisini topluyor. Misfit’in yeni aktivite takip cihazı Phase ise ürün gamını genişletiyor. Bize göre biraz geç kalan Misfit, akıllı özelliklere sahip saatiyle aklınızı çelmeye hazırlanıyor.

misfit-phase-04
Misfit’in yeni akıllı saati Android Wear ya da Apple Watch tarzı bir akıllı saatten ziyade Withings‘in akıllı saatiyle kıyaslanabilecek bir konumda. Şık görünümü, renk seçenekleri ve klasik saat tasarımıyla dışarıdan bakıldığında herhangi bir saatten farksız gibi görünen Phase, minimalist Misfit tasarımını yansıtıyor. Alüminyum gövdeye sahip olan saatin silikon ve deri kayışları bulunuyor. Tabii 20 mm’lik kayış demirleriyle Misfit’in sunduğu kayışların dışında farklı modellerle de saati kişiselleştirebilirsiniz.

misfit-phase3
Misfit Phase, Shine ya da Ray’in sunduğu yüzme de olmak üzere tüm aktivite takip özelliklerini sunuyor. Ancak rakiplerine kıyasla Phase’de kalp ritim sensörü yer almıyor. Phase’in diğer Misfit bilekliklerinden farkı ise telefon bildirimlerini de iletebiliyor olması. Alacağınız bildirimleri seçebiliyor, uygulama ile Phase’in özelliklerini genişletebiliyorsunuz. Bildirimleri titreşim olarak ileten Phase’in gövdesinin yanında yer alan tuşlar fotoğraf çekmek, slaytları değiştirmek, müziği kontrol etmek gibi pek çok görevi yerine getirebiliyor. İnternet sitesi üzerinden 580 TL‘den başlayan fiyatlarla satışa çıkacak olan Misfit Phase’in ön siparişleri 7 Kasım‘da başlayacak.

YORUMLAR