reklamı kapat

POPÜLER

Misfit yeni aktivite takip cihazı Shine 2’yi tanıttı [Video]

21 Ekim 2015

Misfit’in 2012 yılında piyasaya sürdüğü ve şirketin ilk cihazı olan Shine’ın ikinci sürümü duyuruldu. Daha gelişmiş özelliklere sahip olan Misfit Shine 2, aktivite takibini çok daha doğru bir şekilde yapabiliyor. Ayrıca kozmetik olarak da birçok yeniliğe sahip.

Shine 2’de normal renk seçeneklerinin yanı sıra karbon siyah ve roze altın renkleri de sunuluyor. Önceki modele göre daha ince olan cihazın ekranındaki LED ışıklar birden çok renkte yanabiliyor. Ayrıca farklı türdeki bildirimler için ekranda farklı şekiller gösteriliyor. Böylece kullanıcılar saat üzerinden aktiviteleriyle ilgili bildirimleri kolayca görebiliyor. Artık içerisinde titreşim motoru bulunduran yeni Shine 2, kullanıcıların bildirimleri kaçırmamasını sağlıyor. Ayrıca uzun süre hareketsiz kaldığında da kullanıcıyı uyarıyor.

Dokunmatik ekranıyla uygulamalar veya akıllı ev sistemleri yönetilebiliyor ve suya dayanıklı yapısıyla yüzerken veya duştayken kullanılabiliyor. Geliştirilmiş sensörler sayesinde ise adım ölçümünü ve diğer aktivitelerin takibini daha doğru bir şekilde yapıyor. 1 Kasım tarihinde raflarda olacak Misfit Shine 2’nin 100 dolar fiyat etiketine sahip olacağı belirtiliyor.

VİDEO

YORUMLAR