reklamı kapat

POPÜLER

Misfit’ten yüzücülere özel yeni aktivite takip cihazı

Giyilebilir cihazlar konusunda tecrübeli isimlerden biri olan Misfit ve yüzmeyle ilgili olarak aksesuarlar ve kıyafetler üretmesiyle bilinen Speedo, yeni bir aktivite takip cihazı geliştirilebilmek için bir araya geldi. 

Speedo Shine 2 adı verilen aktivite takip cihazında yeni bir titreşim motoru ve çok renkli bir LED bulunuyor. Farklı şekillerde yanan ışıklar, dikkati dağıtmadan kullanıcıyı bilgilendirebiliyor. Böylece yüzme sırasında kaç tur atıldığı ve ne kadar zaman geçirildiği kolaylıkla öğrenilebiliyor. Ayrıca yüzme sırasında arama ve mesaj geldiğinde de cihaz titreyerek kullanıcıyı uyarıyor.

speedo2
LED’in çok parlak ışık altında bile rahatlıkla fark edilebildiği ve toplamda 16 milyon renk ürettiği ifade ediliyor. Misfit Link ile cihazda müzikler kontrol edilebiliyor ve selfie çekimi yapılabiliyor. Ayrıca Misfit uygulaması üzerinden 9,99 dolarlık bir paketin satın alınmasıyla yüzme takibi özelliği Misfit Ray ve Misfit Shine 2’ye getirilebiliyor. Misfit’in bu yeni aktivite takip cihazı 119 dolara resmi site üzerinden satın alınabiliyor.