reklamı kapat

POPÜLER

misfit command
misfit command
misfit command
misfit command
misfit command
misfit command
misfit command

Klasik görünümlü akıllı saat isteyenlere: Misfit Command

Aktivite bileklikleriyle öne çıkan Misfit, akıllı saat alanındaki çalışmalara devam ediyor. Misfit Command, klasik tasarımı akıllı özelliklerle buluşturuyor.

Akıllı saat pazarında rekabete ayak uydurmak günden güne zorlaşıyor. Ancak görünen o ki Misfit pes etmiş değil. İlk hibrit saati Phase‘den sonra tam anlamıyla akıllı olan Vapor‘ı çıkaran firma şimdi Command modeli ile hibrit saatlere geri dönüyor. Klasik saat tasarımından vazgeçemeyen kullanıcıları hedefine oturtan Misfit, açıkçası Phase’den sonra epey gelişim göstermiş. Saat hala ne yazık ki oldukça kalın bir gövdeye sahip ancak bir klasik saatten beklediğimiz gibi yuvarlak bir tasarımla geliyor. Dört farklı renk seçeneğine sahip olan hibrit saat, üç spor modelin yanına paslanmaz çelik kayışlı daha şık bir model eklemeyi ihmal etmemiş. Tabii 20 mm’lik kayışların değiştirilebildiğini ekleyelim.

misfit command
misfit command
misfit command

Klasik ama akıllı saat

Misfit Command, klasik saat arayüzünden taviz vermiyor ancak akıllı özelliklerini de arayüze yerleştirmeyi ihmal etmiyor. Saatin alt kısmında günlük hedefinizi gösteren bir alan bulunuyor. Bu alanda aynı zamanda alarm, bildirimler, 2. bir zaman dilimi ve takvim için küçük ikonlar yer alıyor. Hibrit saat gelen çağrı ve mesajlarda, e-posta ve uygulama bildirimlerinde, alarm ve hatırlatmalarda titreyerek kullanıcıyı uyarabiliyor. Saatin sağ alt tarafında yer alan ikinci tuş ise programlanabiliyor. Buradan fotoğraf çekebilir, müziği kontrol edebilirsiniz.

Mobil uygulamayla uyumlu çalışan saat elbette aktivite takip özellikleriyle de geliyor. Adımlarınızı sayan Command, katedilen mesafeyi ve yaktığınız kalorileri ölçebiliyor. Uyku kalitenizi de takip eden cihaz, 50 metreye kadar su geçirmez olduğu için yüzme aktivitelerinde de kullanılabiliyor. Hibrit saatin pilinin bir yıla varan kullanım süresi sunduğunu da ekleyelim. Cihazın spor modelleri 627 TL’den satışa sunulurken, paslanmaz çelik kayışlı modelin satış fiyatı 710 TL olarak belirlenmiş. Akıllı saatle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.