reklamı kapat

POPÜLER

swarovski_shine

Aktivite bilekliği Misfit Shine’a Swarovski dokunuşu

Aktivite bilekliklerine olan ilgi hızla artınca giyilebilir aksesuarların “spor” tasarımlardan sıyrılması da kaçınılmazdı. Her adımı kaydeden bu aksesuarlar şık davetler için uyarlanmaya başladı. Misfit de bu pazarın gerisinde kalmayarak kendi ürünlerini Swarovski taşlarla süslüyor.

Aktivite bileklikleri için yapılan şık tasarımları ilk kez duymuyoruz. Normal bilekliklerimiz, yüzüklerimiz, kolyelerimiz yerlerini akıllı olanlarına bıraktığından beri moda da bu işin ciddi bir parçası haline geldi. Bu noktada çok daha “süslü” ürünlerin gelmesi de kaçınılmazdı.

swarovski_shine
Misfit de Swarovski ile anlaşarak Shine serisine yeni bir soluk katıyor. Swarovski taşlarla süslenmiş yeni aktivite bileklikleri ve kolyeleri, şık davetlerde kullanıcıların vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor. Swarovski Shine ismini alan serinin farklı model ve renk seçenekleri bulunuyor. Şık tasarımlı aktivite takip cihazları arasına iddialı bir giriş yapan Misfit, ortada kristal takip cihazı ve kenarlarında Swarovski taşlarla her modelde göz alıcı bir görünüme sahip.

Şık görüntüsünün yanında eski özelliklerinin tümüne sahip olan Shine, spor aktivitelerinizle ilgili veriler toplarken uyku alışkanlıklarınızı da takip ediyor. Mobil aktivite uygulamalarıyla uyumlu olarak çalışan Shine’da toplanan veriler telefon aracılığıyla rahatlıkla kontrol edilebiliyor. Swarovski Shine aynı zamanda bir saat olarak da kullanılabiliyor.

swarovski_shine
Her ne kadar oldukça kırılgan görünse de Swarovski Shine serisi 50 metreye kadar su geçirmez. Yani sadece davetlerde değil, spor yaparken de şıklığından vazgeçemeyen kullanıcılar için ideal. Söz konusunda pil gücü olduğunda iki farklı alternatif sunan Shine’ın berrak kristal modeli 6 aya kadar pil ömrü sunarken koyu mor kristal modeli güneş enerjisi ile şarj olabiliyor. Bu sayede koyu mor modeli pil değişimi için bileklikten çıkarmaya gerek kalmıyor.

swarovski_shine
Şu an Amerika’da ön siparişe açık olan Swarovski Shine modellerinin paket fiyatları 170 dolar ile 250 dolar arasında değişiyor. Aktivite takip cihazı olmadan satılan bileklik ve kolye tabanlarının fiyatı ise 70 dolardan başlayıp 150 dolara kadar çıkıyor. Ön siparişle verilen ürünlerin Mart ayında kullanıcılara gönderilmesi bekleniyor.