reklamı kapat

POPÜLER

HTC One A9 ve tüm özellikleri [Video]

20 Ekim 2015

HTC merakla beklenen yeni orta segment telefonu One A9‘u resmi olarak tanıttı. Tasarım, kamera ve ses özellikleri olmak üzere üç ana konuda ön plana çıkan telefonun en çok konuşulacak yani ise iPhone 6‘ya benzerliği olacak gibi görünüyor.

HTC, ikonik tasarımı ve One serisi amiral gemileriyle belirli bir çizgide ilerlemeyi sürdürürken, radikal bir değişiklikle One A9‘u duyurduğunda oldukça şaşırmıştık. HTC One M9‘un tartışmalı başarısızlığından sonra gelen model belki bir amiral gemisi değil ancak orta segmenti daha premium bir noktaya taşımayı hedefliyor. Tabii şaşırdığımız nokta bu değil. Asıl sorun HTC’nin yeni cihazının iPhone 6’yla taşıdığı benzerliğin tartışmasız olması.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“HTC One A9 ve tüm özellikleri [Video]” için 2 cevap

  1. anonim dedi ki:

    yalnız telefonun ön yüz tasarımı baya kötü o ekran çerçeveleriyle. zaten hiç bir tanıtım afişinde de atm cepheden fotoğraf koymamışlar.

  2. htc? dedi ki:

    Nexus 6p gelirse, üzgünüm şansın yok HTC. Tamam güzel cihaz olmuş, belki kamerası da gayet iyidir fakat o fiyata bu donanım alınıp android kullanılmaz malesef. Bundan kahraman olması için çok daha agresif bir fiyat politikası gerekliydi.