reklamı kapat

POPÜLER

HTC One A9 incelemesi

Zorlu geçen bir yılın ardından pes etmeyen HTC, radikal ve bir o kadar da riskli bir değişiklikle bir kez daha iddasını ortaya koyuyor ve One A9 ile orta segmenti premium bir noktaya taşımayı amaçlıyor.

HTC One M9 ve One M9+ ile eleştiri oklarının hedefi haline gelen HTC’nin mali açıdan başarılı bir yıl geçirdiğini söylemek çok zor. Bizim de her iki cihazın incelemesinde eleştirdiğimiz üzere firmanın değiştirmesi gereken bazı noktalar, iyileştirmesi gereken çeşitli sorunları vardı. One (M8)’in gölgesinde kalan yeni amiraller HTC One’ın tasarım çizgisini korusa da hem kullanıcılar için fazla aynı hem de donanım açısından yeni cihazların gerisinde kalıyordu. Özellikleri açısından orta segmentte kalsa da amiral gemisi One serisinin tasarım olarak uzantısı ancak çok daha farklı hali olarak tanıtılan HTC One A9 ise çok tehlikeli bir hamle oldu. Gelin sebeplerine birlikte bakalım.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“HTC One A9 incelemesi” için 2 cevap

  1. sefa özsoy dedi ki:

    iphonea tasarım puanı 9.8 verip a9 a 7.5 vermek mantıklı mı yani? M7 den çalınan tasarım resmen iphone arkası..

  2. Yusuf Çatalkaya dedi ki:

    Çok eski bir HTC kullanıcısıyım ama HTC artık benim için bitti. Ben iPhone 4s özelliklerinde bi telefona neden Galaxy S6 Edge parası veriyim ki. Vodafone un cihazları bile nerdeyse bununla aynı segmente girecek güçde ve performansda. Fiyatlarıda bin lira civarlarında. HTC bu kafayla 1-2 yıla batar.