reklamı kapat

POPÜLER

htc one m9

HTC One (M9)’a ait final sızıntı gerçek olabilir

Tanıtılmasına çok az bir süre kalan HTC One (M9)’a ait sızıntılar hız kesmeden devam ediyor. Paylaşılan son görsel ise bu kez bir sürprizle geliyor. Tıpkı iPhone 6 ve iPhone 6 Plus gibi normal boyutlu bir HTC One (M9)’un yanında daha büyük ekranlı bir HTC One (M9) bizi bekliyor.

Sızıntının kaynağı ise “@evleaks” olarak da bilinen Evan Blass. Meşhur sızdırıcının HTC One (M9)’a ait olduğunu iddia ettiği görsel, farklı boyutta iki adet One (M9) içeriyor. Telefonların boyutları hakkında bilgi bulunmasa da tasarım açısından son derece şık durduklarını söyleyebiliriz. İki telefon arasındaki tek fark ise büyük boyutlu olanda ana ekran tuşu bulunurken, küçük versiyonda böyle bir tuşa yer verilmemiş. Mart başında düzenlenecek olan MWC 2015‘te tanıtılmasına kesin gözüyle bakılan telefon (veya telefonlar) hakkında bakalım daha ne gibi sızıntılarla karşılaşacağız.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“HTC One (M9)’a ait final sızıntı gerçek olabilir” için bir cevap

  1. Melih Carter dedi ki:

    lutfen bari bir foto buluyorsunuz bütün açıklamaları araştırıp haber yapın. Büyük versiyondaki tuş gibi görünen kısım parmak izi okuyucusu da olacak deniyor.