reklamı kapat

POPÜLER

HTC One M9

HTC One M9+ çok yakında piyasaya sürülebilir

Uzun zamandır ortalıkta HTC’nin büyük ekranlı bir One M9 modeli tanıtacağı konuşuluyor. Kısa bir süre önce gerçekleşen Mobil Dünya Kongresi’nde One M9’u duyuran HTC, bu etkinlikte büyük ekranlı One M9’u görücüye çıkarmadı.

HTC’den duyuru gelmemesi ise bu telefonun piyasaya sürülmeyeceğini akıllara getirmeye başladı. Sızıntılarıyla ün yapan @upleaks’in yapmış olduğu bir paylaşım ise bu iddiaların yeniden alevlenmeye başladığını ortaya koydu. @upleaks’in paylaştığı tweete göre telefon, HTC One M9+ ismiyle piyasaya sürülecek. One M9+’ın birinci çeyrek sonları veya ikinci çeyrek başlarında piyasaya sürüleceğini iddia eden @upleaks, telefonun ne gibi özelliklere sahip olacağını ise açıklamadı. Daha önceden ortaya çıkan iddialara göre HTC One M9+, Quad HD çözünürlüklü 5,5 inç ekran, 20 megapiksel kamera ve Sense 7 arayüzüyle birlikte tüketicilerin karşısına çıkacak. HTC One M9+ ile ilgili yeni iddialar geldikçe sizlerle paylaşacağız.

*Haberde kullanılan görsel HTC One M9’a aittir.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“HTC One M9+ çok yakında piyasaya sürülebilir” için bir cevap

  1. Yusuf Çatalkaya dedi ki:

    Bende bir HTC M8 kullanıcısıyım. HTC bu pablet model cihazlarında artık kalem olayına acilen geçmeli. Yoksa hiçkimse NOte4 gibi şahane bir (span li) alternetif varken, bundan ziyade m9’un aynısının standart boyutu varken bunu almaz.

    Bknz : HTC One Max, piyasaya çıkışından bir kaç ay sonra tarih oldu…