reklamı kapat

POPÜLER

HTC One M9 ve tüm özellikleri

Aylarca hakkında yazıldı çizildi, ortaya onlarca iddia atıldı ve sonunda beklenen an geldi. HTC’nin yeni nesil amiral gemisi One M9 MWC 2015’te tüm detaylarıyla gün yüzüne çıktı. Aynı gün tanıtılacak olan Samsung’un yeni amiral gemileriyle ciddi bir rekabete girmesi beklenen HTC One M9, selefinden tam iki yıl sonra, Mobil Dünya Kongresi’nde tüm endamıyla karşımızda.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“HTC One M9 ve tüm özellikleri” için 8 cevap

 1. cgrhnkpln dedi ki:

  Htc nin ilk dokunmatik teledonla ilk androkli teledonu yaptini biliyormuydunuzacaba

 2. Kubo dedi ki:

  Tasarım konusunda keşke değişikliğe gitseydi biraz daha düz ve keskin hatlar çok daha agresif bir görüntü oluştururdu.Donanım olarak da bakalım nasıl bir performans sergileyecek.

 3. cgrhnkpln dedi ki:

  Agresif olunca ne olcak 3310 mu bu kavgaya felan mı girmeyi düşünüyorsun?

 4. Haloville dedi ki:

  hTC 10 numara iş yapmış bence mevcut pil teknolojisiyle 2 K ekranlı telefonlar hala biraz fantezi diye düşünüyorum. M8’in tek kötü yanı berbat kamerasıydı. Bu sorunda ortadan kalktığına göre M9 fark yaratır. Samsung’un rezil tasarımları gereksiz yuvarlanan ekran muhabbetleri sadece farklılık arayanları etkileyecek ve Alanları da uzun vadede yine pişman edecek.

 5. Asd dedi ki:

  HTC den öncesi de var. Ben windows 5.1 ya da 6.1 yüklü HP 6815 PDA telefon kullanıyordum. Gayet başarılı bir telefondu. Dokunmatik ekrandı ama parmak ile biraz zor algılıyordu kaleme bağımlıydı biraz. Ama güzeldi

 6. TheSeaHunter dedi ki:

  İlk Android telefon diyor…

 7. TheSeaHunter dedi ki:

  İlk Android telefon diyor…

 8. Guest dedi ki:

  5.5 inç olsaydı işte tamam bu derdim 5inç olmamış en azından o siyah çerçeveyi yok edip 5.2 inç yapabilirdin sadece ekrandan 2 puan kırıyorum 10/8