reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Redmi K30
Redmi K30

Redmi K30 çalışırken görüntülendi, yeni detaylar sızdı

10 Aralık tarihinde resmi olarak tanıtılacak Redmi K30 hem çalışırken görüntülendi hem de yeni detaylar kazandı. Model iddialı geliyor.

Advertisement

Redmi’nin ilk 5G destekli telefonu olacak Redmi K30, çok yakında karşımıza çıkıyor. İşte bu modeli çalışırken gösteren sanıyoruz ilk düzgün görsel ortaya çıkmış duruda. Bu görselde telefon yeni tanıtılan Honor V30 yanında karşımıza çıkıyor. Burada elbette dikkatleri ön kamera deliği çekiyor. Çerçeveleri genel olarak ince olan telefon, kavisli kenarlara sahip olduğundan oldukça şık görünüyor. Modelin arka tasarımı ise gizemini sürdürmeye devam ediyor. Bazı kaynaklar burada yuvarlak bir kamera modülünün yer aldığı düşünülüyor. Bu arada K30’a ek olarak Redmi K30 Pro’nun gelme ihtimali de bulunuyor. Telefonların global pazarda K20 / Mi 9T serisi gibi direkt olarak Xiaomi adı altında satılması bekleniyor.

Redmi K30
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi K30 hakkında teknik detaylar da netleşiyor

Yukarıda da dediğimiz gibi ekrana entegre edilen iki adet ön kameraya sahip telefon, yana konumlandırılacak bir parmak izi sensörü taşıyor. 120 Hz seviyesinde bir yüksek ihtimalle 6,6 inç LCD ekran yer alıyor. Gücünü Snapdragon 730G işlemciden alacak denilen telefon, önünde büyük ihtimalle 32 megapiksel + 3D ToF sensörü barındırıyor. Bu sayede güvenli yüz tanıma sunulacak gibi görünüyor. 27W hızlı şarj destekli 5.000 mAh pille geleceği söylenen K30, arkasında ise 60 megapiksel + 8 megapiksel telefoto + 13 megapiksel + 2 megapiksel dörtlü kurulum üstüne kuruluyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın burada yeni çıkan modellerinden