reklamı kapat

POPÜLER

hulk

Avengers Endgame yıldızından eğlenceli Hulk paylaşımı

Avengers Endgame vizyona gireli çok uzun zaman olmasına rağmen bir şekilde asla gündemden düşmüyor. Bu seferki vesile ise Mark Ruffalo’nun setten paylaştığı Hulk fotoğrafı oluyor.

Marvel Sinematik Evreni’nin en güçlü karakterlerinden biri kesinlikle Hulk. Bunu zaten biliyorduk ancak Avengers Endgame’le birlikte onun gücü de tescillenmiş oldu. Tony Stark’ın yarattığı sonsuzluk eldivenini kullanarak beş sene önce Thanos‘un gerçeklikten sildiği herkesi hayata geri döndüren Hulk oldu. Üstelik bunu yaptıktan sonra ciddi şekilde yaralanmasına rağmen hayatta kalmayı başardı. Bu da onun gücünü gerçek anlamda ortaya koyan anlardan biriydi. Elbette Hulk gibi güçlü ve cüsseli bir karakteri beyaz perdeye aktarmak kolay olmuyor. Marvel stüdyoları teknolojinin son nimetlerinden yararlanarak onu olabildiğince gerçekçi şekilde sinemaya taşımaya çabalıyor. Fakat bu sette eğlenceli görüntüler oluşmadığı anlamına gelmiyor.

Avengers Endgame kamera arkasında Hulk

Avengers Endgame’in yıldızlarından Mark Ruffalo uzun zamanın ardından çok beğenilen filmin setinden keyifli iki fotoğraf birden paylaştı. Bu fotoğraflarda sette Hulk’ın nasıl göründüğü kameralara yansıyor. Marvel ekibi tarafından hazırlanan kostüm karakterin üst vücudunu yansıtmaya odaklanıyor. Bu sebeple üst vücut kocaman görünürken, Mark Ruffalo’nun kendi bacakları ister istemez minicik görünüyor. Mark Ruffalo da bu fotoğraflarla birlikte “Bacak çalışacağınız günü es geçmeyin” sözlerini paylaştı. Onun fotoğrafları bu şekilde yorumlaması hayranların yüzünden gülümseme yarattı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı