reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

hulk

Mark Ruffalo’nun Avengers Endgame sonrası Hulk beklentisi

Avengers Endgame sonrasında Hulk karakterine ne olacağı belli değil ancak Mark Ruffalo’nun yola devam etme konusunda istekli olduğunu söyleyebiliriz.

Advertisement

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame’in en önemli sahnelerinden biri Thanos’un gerçeklikten sildiği herkesin beş sene sonra geri döndürülmesiydi. Bu önemli görevi Hulk üstlendi ve sonsuzluk eldivenini kullanarak herkesi geri getirdi. Bunun elbette büyük bir bedeli oldu. Hulk’ın kolu kalıcı olarak hasarlandı. Onun artık eskisi gibi güçlü olmayacağını tahmin etmek zor değil. Tahminler onun Avengers içinde yeni kahramanlara akıl hocalığı yapabileceği yönündeydi. Mark Ruffalo‘nun da Bruce Banner ile yola nasıl devam edeceğini düşündüğü anlaşıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Endgame sonrası Hulk

“Hulk geri dönecek mi bilmiyorum. Blockbuster Ödülleri’nde Kevin Feige ile konuştuk. Bana ‘Sence anlatacak hikayemiz kaldı mı?’ diye sordu. Ben de birkaç fikrim olabileceğini söyledim. Sonuç olarak bir araya gelip bu fikirleri konuşma kararı aldık. Hulk kolunu kaybetti. Üstüne bir de Natasha’yı kaybetti. Bunların hiçbiri geri dönmeyecek. Herkesi hayata döndürürken kendini yaraladı. Bilmiyorum. Bence enteresan bir noktada. Tıpkı Thanos’a olduğu gibi kendine kalıcı bir zarar verdi. Bunu geri döndürmesi mümkün değil. Fark ettiyseniz yaralanan kolu daha ince ve siyahlaşmış durumda. Bu yüzden gücünün azalacağı ortada.”

Görünen o ki Mark Ruffalo karakterinin macerasının devam etmesini çok istiyor. Bunun için ortaya yeni fikirler atmaya da hazır. Bakalım Marvel onun fikirlerini değerlendirecek mi.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı