reklamı kapat

POPÜLER

Thor Love & Thunder

Chris Hemsworth’ün Thor Love & Thunder heyecanı

Chris Hemsworth’ün hayat verdiği Thor’un beyaz perdedeki macerası Thor Love & Thunder filmiyle devam edecek. Sevilen oyuncu karakterinin dördüncü solo filmi için çok heyecanlı.

Uzun zamandır Marvel Sinematik Evreni’nin bir parçası olan oyuncu geçtiğimiz günlerde Tokyo Comic Con’a katıldı. Onun hayranların sorularına verdiği yanıtlar Comic Book.com tarafından okuyucularla paylaşıldı. Sevilen oyuncu burada henüz Thor Love & Thunder’ın senaryosunu okumadığını ancak çok heyecanlı olduğunu açıkladı.

Marvel yıldızının Thor Love & Thunder hevesi

“Senaristlerin dördüncü filmin iyi olması için büyük çaba harcadığını biliyorum. Bu yüzden izleyicilere yeni bir hikaye anlatacağımız ve onların karşısına farklı bir şekilde çıkacağımız için çok heyecanlıyım. Avengers Endgame’de Thor’u bıraktığımız noktayı göz önünde bulundurunca karakter için pek çok farklı gelecek mümkün. Yeniden şaşırtıcı bir şekilde değişebilir. Bu da benim açımdan çok ama çok heyecan verici bir tecrübe olacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Geçtiğimiz ağustos ayında filmin yönetmenliğini üstlenecek olan Taika Waititi‘nin senaryo yazımını tamamladığı iddia edilmişti. Ardından başarılı yönetmen bu söylentilerin doğru olmadığını açıklamıştı. Chris Hemsworth‘ün son açıklaması senaryo çalışmalarının tamamlanmadığını bir kez daha ortaya koyuyor. Thor Love & Thunder filminin 5 Kasım 2021 tarihinde vizyona gireceğini hatırladığımızda, ekibin senaryoyu tamamlamak ve filmi çekmek için yeteri kadar zamanı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bakalım kahramanımız bu sefer nasıl bir maceranın içine atılacak. Daha da önemlisi Jane Foster’ın Kudretli Thor’u nasıl olacak?

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı