reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 10. sezon

The Walking Dead 10. sezon ne zaman devam edecek?

Yaptıkları ve yapamadıklarıyla devamlı gündemde olan The Walking Dead 10. sezon bölümlerine ara verdi. Peki yeni bölümlere ne zaman kavuşacağız?

Konuya hakim olmayanlar için kısaca özet geçmek gerekirse The Walking Dead her sene Noel ve yeni yıl öncesinde oldukça uzun bir ara veriyor. Her sene kasım ayının sonunda başlayan bu ara genelde şubat ayının sonuna kadar uzuyor. Diziyi yakından takip edenlerin oldukça iyi bildiği gibi bu ara her zaman sekizinci bölümden hemen sonra veriliyor. Bu sebeple dizinin izleyicilerin bahsettiğimiz bu düzene alışık olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ekrana gelen onuncu sezon sekizinci bölümden sonra dizi her zamanki gibi ara verdi. Hemen ardından The Walking Dead’in Twitter hesabı üzerinden dizinin ne zaman geri döneceği açıklandı. Tarih çok net: 23 Şubat 2020.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 10. sezon gizemi son buldu

İşin enteresan yanı normalde The Walking Dead ekibini dizinin ekranlara geri dönüş tarihini ara verir vermez açıklamamayı tercih ediyordu. Geçtiğimiz senelerde izleyiciler dizinin önceki sezonlarını göz önünde bulundurarak gerçekçi bir tahminde bulunmaya çabalıyordu. Çoğu zaman da bu tahminlerin doğru olduğu anlaşılıyordu. Bu sezon dizinin ekibi gereksiz gizem durumunu ortadan kaldırmayı tercih etmiş gibi görünüyor. Bu sayede hala diziyi takip edenler yeni bölümlerin ne zaman ekrana geleceğini yani ne kadar süre beklemeleri gerekeceğini biliyor. Bakalım 23 Şubat 2020 sonrasında dizide ne gibi gelişmeler yaşanacak.