reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon

Norman Reedus’tan The Walking Dead 9. sezon sözü

Son birkaç sezondur The Walking Dead hayranlarının beklentilerini boşa çıkartarak ciddi bir düşüş yaşıyor. Norman Reedus ise bu gidişatın çok yakında değişeceğine inanıyor ve izleyicilere söz veriyor.

Bildiğiniz gibi The Walking Dead son zamanlarda ciddi kan kaybı yaşadı. Reytinglerin düşüşü sekizinci sezonda ciddi bir hal aldı. Dokuzuncu sezonda da bu olumsuz gidişat durdurulamadı. İzlenme oranları düşerken dizinin başrol oyuncularından Andrew Lincoln ve Lauren Cohan hikayeden ayrılma kararı aldı. Rick Grimes’ın hikayesi bundan sonra televizyon filmleriyle devam edecek. Maggie Greene’nin ileride dönme ihtimali var. Bunun yanında kendi dizisine kavuşma durumu da söz konusu olabilir. Fakat tüm bunlar ana dizinin giderek zayıflamasına neden oluyor. Norman Reedus ise The Walking Dead hayranlarına gelecek bölümlere dair söz verdi.

“Şunu söylemem lazım, şu an devam eden sezon yani dokuzuncu sezonun ikinci yarısı çok güzel olacak. Özellikle ilk sezondan bu yana izlediğimiz en güzel bölümler geliyor diyebilirim. The Walking Dead bir virüs gibi. Zamanla yeni ortama uyum sağlıyor ve daha farklı bir hikayeye dönüşüyor. Bu işin sırrı değişerek yola devam edebilmek. Aynı şeyi tekrar tekrar anlatmamak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası şimdiye kadar bu tarz çok fazla açıklama duyduk. O yüzden insanın pek inanası gelmiyor. Yine de umutlanmamak elde değil.

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. sezon 9. bölüm tanıtım filmi