reklamı kapat

POPÜLER

the walking dead 10. sezon

The Walking Dead 10. sezon ilk bölümde oluşan endişe

The Walking Dead 10. sezon bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya başladı. Fakat sezonun ilk bölümü dizinin geleceği hakkında endişe duymamıza neden oldu.

Bildiğiniz gibi son zamanlarda The Walking Dead’in oyuncu kadrosu giderek ufalıyor. Andrew Lincoln ile başlayan yaprak dökümü onuncu sezonda Michonne karakterini canlandıran Danai Gurira ile devam edecek. Diziden ayrılacak yeni isimlerin Norman Reedus ve Melissa McBride olması ise son bölümden son çok muhtemel görünüyor. Peki ilk bölümde neler yaşandı?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 10. sezon endişeyle başladı

Durumu özetlemek gerekirse The Walking Dead’in yeni sezonu Lines We Cross isimli bölümle başladı. Bu bölümde Carol ve Ezekiel arasındaki problemlerin son bulmadığını gördük. Daha sonra Daryl Dixon ile bir araya gelen Carol ona “en yakın arkadaşımsın” dedi ve birlikte kaçıp gitme planları yapmaya başladılar. Dünyanın geri kalanının nasıl olduğunu merak ettikleri sırada New Mexico‘ya gitmeye karar verdiler. Carol hemen kaçıp gitmek istese de, Daryl onu bir süre daha beklemeye ikna etti. Fakat ikilinin kaçıp uzaklaşma planı rafa kaldırmadı. Bu plan gerçekleşirse The Walking Dead’in son iki başrolü de diziden ayrılabilir. Onların New Mexico’ya giderek hikayeden çıkartılması hiç de zor değil. Fakat bu fikrin nereden çıktığı henüz bilinmiyor. Çünkü Norman Reedus ve Melissa McBride’ın diziden ayrılma gibi bir niyeti olduğuna dair bir gelişme yaşanmadı. Buna rağmen ikilinin sessiz sedasız hikayeden ayrılmak istemiş olması mümkün. Elbette bir diğer alternatif bu planların gerçeğe dönüşmemesi, sadece izleyicilerde endişe yaratmak için yazılmış olması. Bu ihtimallerden hangisinin doğru olduğunu ise zaman gösterecek.

İlginizi çekebilir

TWD 10. sezon 2. bölüm tanıtım filmi