reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon

The Walking Dead 9. sezondaki Daryl Dixon ve Michonne gizemi

The Walking Dead 9. sezon finaliyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanırken son bölümlere damgasını vuran Daryl Dixon ve Michonne gizemi çözüldü.

The Walking Dead dokuzuncu sezonda tam iki zaman atlaması yaşadı. Bu zaman atlamalarından sonuncusunun ardından Daryl Dixon ve Michonne’un sırtında, tam aynı yerde, aynı yaranın yer aldığı dikkatlerden kaçmadı. Çarpı şeklindeki bu yaranın kaynağının ne olduğu çok merak ediliyordu. Scars isimli bölümle birlikte kahramanlarımızın bu yarayı aldığı anı görme fırsatı elde ettik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Geçmişe dönüşler Daryl Dixon’ın Alexandria’ya dönmesiyle başladı. Michonne’un yabancıları Alexandria’ya kabul etme konusunda çekinceli olduğunu gördük. Ardından geçmişe giderek bunun sebebini gördük. Michonne’un hamile olduğu dönemde Alexandria’ya Jocelyn isminde bir kadın ve çocukları geliyor. Michonne ile tanıştıkları için hemen içeri kabul ediliyor ve hızla herkesin güvenini kazanıyor. İlerleyen zamanlarda Alexandria’nın tüm çocukları Jocelyn’in çocuklarıyla yatıya kalıyor. Fakat bu yatılı parti kabusa dönüşüyor. Jocelyn, Alexandria’daki tüm çocukları kaçırıyor. Onların peşine düşen Daryl Dixon ve Michonne ikilisi oluyor. Çocukların izini terk edilmiş bir evde buluyorlar fakat onları kurtarmak isterken çocukların eline esir düşüyorlar. Çocuklar Jocelyn’in baskısıyla ikisini çarpı işaretiyle damgalıyor. Damgalananlar çocuklar için bir ava dönüşmüş oluyor. Elbette tüm bunların tek bir amacı var. Jocelyn çocuklara yeni dünya koşullarında hayatta kalmayı öğretmeye çalıştığını söylüyor.

Daryl Dixon ve Michonne bu olaylardan büyük yara alıyor. İnsanlara güvenlerini kaybettikleri gibi Michonne Alexandria’ya yabancıları almak istemiyor.

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. sezon 15. bölüm tanıtımı