reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame fragmanına dahil edilen Deadpool

Avengers Endgame fragmanına Deadpool dokunuşu [Video]

Avengers Endgame için yayınlanan yeni fragman beraberinde yeni “ciddi” teorileri de getirdi. Ancak biraz havayı dağıtıp fragmanı bir de Deadpool ile izlemeye ne dersiniz?

Disney ve Fox birleşmesi öncesi yayınlanan Avengers Endgame fragmanındaki Deadpool eksikliği YouTuber ve Marvel fanı Mightyraccoon! tarafından giderildi. Disney’in Fox’u bünyesine tam olarak katması dün akşam resmi olarak gerçekleşirken, Deadpool da artık Marvel Sinematik Evreni’ne giriş yapabilir. Ancak bu giriş ne yazık ki Avengers Endgame ile olmayacak. Bu durumu değiştirmek isteyen Mightyraccoon! ise yeni fragmana Deadpool’u dahil ediyor. Hem de pek çok iğneleyici yorumla beraber.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Avengers kostümüyle fragmanda!

Sadece yeni Avengers kostümünü giymekle kalmayan Deadpool, aynı zamanda dramatik yürüyüş sahnesinde tüm kahramanları da kendine dönüştürüyor. Black Widow ve Hawkeye arasındaki çekimi hayli “sıkıcı” bulan anti-kahraman her sahnede bunu dile getirirken, Captain America’yı tüm bu olanlar yüzünden suçlamayı da ihmal etmiyor. Iron Man’e de kesinlikle saygı göstermeyen Deadpool’un Thor sahnesinde kafasına çekiç yemesi ise kaçınılmaz oluyor.

Bu fragman düzenlemeleri ise Mightyraccoon! için yeni değil. Hatırlarsanız filmin yayınlanan ilk fragmanı için de benzer bir düzenleme yapmış ve hayranların beğenisini kazanmayı başarmıştı. Bu fragmanın ardından ise Deadpool’u ne zaman yeni bir filmle sinematik evrene dahil olarak göreceğiz sorusu bir kez daha su yüzüne çıkıyor. Anti kahramanın yeni filmi şüphesiz önümüzdeki dönemlerde planlanmaya başlayacak. Özellikle Spider-Man ile bir araya gelmesini sabırsızlıkla beklediğimiz kahramanın yeni filminin ise çok yakın gelecekte çıkması beklenmiyor. Mightyraccoon! tarafından hazırlanan videoyu haberin üzerinden izleyebilirsiniz. Deadpool’suz Avengers Endgame filmi 26 Nisan‘da vizyondaki yerini alacak.