reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead 9. sezonda Daryl Dixon’ın yeni rolü

The Walking Dead 9. sezonda büyük bir kan kaybı yaşadı ve başrolünü kaybetti. Bu sebeple izleyiciler Daryl Dixon‘ın Rick Grimes’ın eksikliğini kapatmasını bekliyordu. Fakat karakterin yeni rolü beklentilerin dışında gelişti.

Aylar önce Andrew Lincoln‘ün ayrılık kararı ortaya çıktığında dizinin başrolünü kimin üstleneceği büyük merak konusu olmuştu. Ardından AMC kanalının Norman Reedus’a 20 milyon dolarlık bir sözleşme teklif ettiği ortaya çıkmıştı. Böylece The Walking Dead’de Rick Grimes’ın boşluğunu Daryl Dixon’ın kapatacağını düşünmüştük. Fakat bu süreçte Lauren Cohan da diziden ayrıldı ve Maggie Greene hikayeye veda etti. The Walking Dead ise Daryl’ı Maggie yerine kullanma kararı aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead’in son bölümünde Hilltop ve Fısıldayanlar arasındaki mücadele başladı. Fısıldayanlar’ın lideri Alpha kızını geri alamayınca iki Hilltop sakinini kaçırdı. Bu durumla mücadele etmek üzere harekete geçen ise Daryl Dixon oldu. Normalde bu hikaye akışının neredeyse aynısı The Walking Dead çizgi romanlarında da yer alıyordu. Fakat duruma müdahale eden Maggie Greene oluyordu.

Bu kararla birlikte anlıyoruz ki Daryl Dixon’ın The Walking Dead’deki yeni rolü Rick Grimes’ın değil Maggie Greene’nin boşluğunu doldurmak. Bakalım bu tercih nasıl sonuçlar doğuracak.

İlginizi çekebilir

TWD 9. sezon 12. bölüm “Guardians” tanıtım filmi