reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame Nick Fury

Avengers Endgame’deki Nick Fury gizemi

Avengers Infinity War’un finalinde büyük rol oynayan Nick Fury, Avengers Endgame filminde yer alacak mı? Bu soruya Samuel L. Jackson’dan kafaları karıştıran bir açıklama geldi.

Unutanlar için kısaca hatırlatmak gerekirse Avengers Infinity War’un bonus sahnelerinden birinde Nick Fury yer alıyordu. Yanında Maria Hill ile araba kullanan kahramanımız Thanos’un parmak şıklatmasının ardından başlayan kaosa şahit oluyordu. Toz bulutuna dönüşmeden hemen önce de Captain Marvel’a haber vermeyi başarıyordu. Şimdi onun geçmişini Captain Marvel filmiyle karşımıza çıkacak. Dolayısıyla onun Avengers Endgame’de önemli rol üstlenebileceği düşünülüyordu. Samuel L. Jackson ise kafaları karıştıran sözler sarf etti. Tecrübeli oyuncu kendisine yöneltilen soru üzerine şu sözleri sarf etti: “Avengers Endgame filminde yokum. Neden olayım ki? Nick Fury süper güçleri olan bir karakter değil. Savaşmam mümkün değil. Hayır, filmde yokum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Endgame pek çok kahramanın yer alacağı oldukça kalabalık bir film olacak. Bu yüzden Nick Fury’i orada görmememiz mümkün. Fakat öte yandan bu açıklamanın gerçeği yansıtmıyor olma ihtimali de var. Ne de olsa sürprizleri açık etmeme uğruna yalan söylenmesine daha önce de şahit olduk. Kısacası bu konudaki kesin yanıtı ancak Avengers Endgame vizyona girdiğinde alabileceğiz.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı