reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel’dan şaşırtıcı Nick Fury hamlesi

Vizyona girmesi için geri sayım devam ederken Captain Marvel filminin Nick Fury ‘i kullanış biçimiyle hayranları şaşırtabileceği ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi birkaç güne Captain Marvel ile tanışacağız. Carol Danvers’ın geçmişini öğrenirken Nick Fury ve Phil Coulson gibi karakterlerin gençliğini de göreceğiz. Özellikle Samuel L. Jackson’ın hayat verdiği Nick Fury hikayede önemli bir yere sahip olacak. Hatta onun neden Avengers Infinity War’un finalinde Captain Marvel ile iletişime geçme kararı aldığını da anlayacağız.

Carol Danvers ile tanışmayı beklerken internette yeni bir sızıntı boy gösterdi. Captain Marvel filmi için hazırlandığı anlaşılan konsept tasarımda Nick Fury’i Skrull olarak görüyoruz. Hatta onun aşama aşama dönüşüm sürecini görüyoruz. Bu konsept tasarım filme dair bir sürprizi mi açık ediyor, yoksa önceden düşünülen fakat uygulanmayan bir plandan mı kalmış, bilmiyoruz. Fakat konsept tasarımda Nick Fury genç değil. Tam olarak Avengers dönemindeki haliyle karşımıza çıkıyor. Bu da Skrull istilasının günümüzde de devam ettiği anlamına geliyor olabilir. Avengers 5’te gizli istila hikayesinin anlatılması için temeller atılıyor olabilir. Fakat şu aşamada kesin bir şey söylemek mümkün değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı