reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame öncesi Captain Marvel’ın bonus sahnesi paylaşıldı [Video]

Avengers Endgame filminin vizyona girmesine az bir zaman kala Marvel stüdyoları Captain Marvel‘ın bonus sahnesini izleyicilerle paylaştı.

Advertisement

Bildiğiniz gibi Marvel filmlerinin sonunda bir sonraki projeye dair ilk ipuçlarını veren ufak bir sahne yer alıyor. Bunlardan sonuncusunu Captain Marvel filminin sonunda gördük. Kahramanımızın 90’lı yıllardaki maceralarına şahit olduktan sonra günümüze geri döndük. Hatırlarsanız Avengers Infinity War‘un finalinde Nick Fury cebinden bir çağrı cihazı çıkartmış ve Carol Danvers‘a mesaj göndermişti. İşte bu çağrı cihazının oynadığı rol paylaşılan bonus sahneyle birlikte netlik kazanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Captain Marvel’ın film sonu sahnesinde Avengers ekibini Infinity War’un hemen ardından görüyoruz. Ellerinde Nick Fury’nin çağrı cihazı yer alıyor. Bu cihazı güçlü bir enerji kaynağına bağladıklarını ve Fury’nin ulaşmaya çalıştığı kişiye mesajı göndermeye devam ettiklerini anlıyoruz. Fakat cihaz aniden mesaj göndermeyi durduruyor. Black Widow cihazı yeniden çalıştırmaları gerektiğini düşünüyor. Bruce Banner ise kime mesaj gönderdiklerini bilmediklerini ifade ediyor. Natasha “Mesajın diğer ucunda kim olduğunu öğrenmek istiyorum” diyor. Tam arkasını döndüğü anda Carol Danvers ile burun buruna geliyor. Kahramanımız direkt “Nick Fury nerede?” diye soruyor ve bonus sahne bu şekilde son buluyor. Böylece Avengers ve Captain Marvel’ın nasıl bir araya geldiğini öğreniyoruz.

Captain Marvel filminin Marvel stüdyoları tarafından paylaşılan bonus sahnesini haberimizin girişinde bulabilirsiniz. Bu sahneden sonra neler olacağını ise Avengers Endgame’de göreceğiz.