reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame Captain Marvel

Avengers Endgame yönetmenlerinin Captain Marvel dokunuşu

Son zamanların çok konuşulan işlerinden Captain Marvel filminde Avengers Endgame yönetmenleri Russo kardeşlerin de parmağının olduğu ortaya çıktı.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Captain Marvel filminin ek sahnesine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Captain Marvel filmini izleyenler bonus sahnelerde Avengers ekibinin yer aldığını biliyor. Captain America, Black Widow, Bruce Banner gibi isimler Nick Fury’nin geride bıraktığı çağrı cihazının gizemini çözmeye çalışıyor. Onu sonsuz bir enerji kaynağına bağlayıp hattın diğer ucundaki kişiye ulaşmaya çalışıyordu. Cihaz çalışmamaya başladığı anda Captain Marvel Avengers üssünde beliriyor ve “Nick Fury nerede?” diye soruyordu. İşte bu sahneyi Captain Marvel filminin yönetmenleri Anna Boden ve Ryan Fleck’in çekmediği ortaya çıktı. Bu durum Anna Boden ve Ryan Fleck tarafından Empire Dergisine açıklandı. Yönetmen ikili süreci şu sözlerle özetledi: “Bu bonus sahne direkt olarak onların filmi olan Avengers Endgame’e bağlanıyor. Fikir Russo kardeşlere aitti. Biz de ‘bu şahane’ dedik.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Captain Marvel’ın bonus sahnesinin büyük bir zaman atlaması yapıp direkt olarak Avengers Endgame’e bağlandığını düşününce bu sahneyi Russo kardeşlerin yönetmesi kulağa çok mantıklı geliyor. Zaten o sahnenin genel havası Captain Marvel’dan oldukça farklıydı. Bu açıklama farkın nedenini açık bir şekilde ortaya koyuyor.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı