reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel ek sahne

Captain Marvel filminin ek sahne gizemi çözüldü

Captain Marvel 8 Mart‘ta vizyona girmeye hazırlanıyor. Amerika’da ön gösterimi gerçekleştirilen filmin ek sahneleriyle ilgili ilk yorumlar geldi.

Türkiye’de de biletleri ön satışa açılan Captain Marvel, vizyon macerası için gün sayıyor. Carol Danvers’ı merkeze oturtan film bizi biraz geçmişe götürecek. Kahramanımızın Captain Marvel’a dönüşümünü gün ışığına çıkaracak olan film aynı zamanda Captain Marvel’ın da güçlerinin sınırlarını çizecek. Avengers Endgame öncesi bu filmin ayrı bir önemi bulunuyor. Çünkü Captain Marvel’ın Avengers Endgame filminde kritik bir rol alması bekleniyor. Bu sebeple yeni filmin ek sahnelerde Endgame bağlantısı kuracağı tahmin ediliyordu. Tahminler doğru çıktı.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Captain Marvel’da kaç ek sahne var?

Basın ön gösterimini gerçekleştiren film için LA Times yazarı Twitter üzerinden bazı yorumlarda bulundu. Bunlar arasında ek sahneler de yer alıyordu. Sonaiya Kelley yazdığı tweet’te filmin sonunda iki adet ek sahne yer aldığını kaydediyor. “Bu sahneler beklediğinize değecek.” diye yorum yapmayı da ihmal etmiyor. Tabii ki akıllardaki en önemli soruyu da cevaplayan Kelley, Endgame’e duyulan heyecanın bu filmle beraber artacağını kaydediyor.

Marvel çift ek sahne yayınladığında sahnelerden biri genellikle komedi unsuru üzerine durarak gelecek yapımlarla ilgili çok da detay vermeyen cinsten oluyor. Bu sebeple her iki ek sahne de Avengers Endgame ile ilgili olmayabilir. Ancak en azından birinin öyle olduğunu artık biliyoruz.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı