reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead yıldızından duygusal veda açıklaması

The Walking Dead 10. sezon bölümleriyle karşımıza çıkarken bir yandan da sevilen bir karaktere veda etmemize vesile olacak. Norman Reedus ise bu ayrılık konusunda oldukça duygusal sözler sarf etti.

The Walking Dead’in düşen reytinglerinin ardından yaprak dökümü devam ediyor. Dokuzuncu sezonda Andrew Lincoln ve Lauren Cohan’a veda etmiştik. Onuncu sezonda Michonne karakterine hayat veren Danai Gurira bu dünyadan ayrılacak. Onun vedası nasıl olacak, çok merak ediyoruz. Bekleyiş devam ederken Daryl Dixon’ı canlandıran Norman Reedus, Danai Gurira’ya duygusal bir veda açıklaması yaptı.

The Walking Dead ekibi seni özleyecek

“Danai Gurira’nın ayrılığı benim açımdan çok üzücü. Bunca zamandır birlikte çalışıyoruz. Bu süreçte yakın arkadaş olduk. Çok iyi bir partner. Öte yandan ayılık kararını da anlıyorum. Yapmak istediği işler, denemek istediği projeler var. Bir süredir bunu hayal ettiğini biliyorum. Artık hayallerini gerçekleştirme zamanı geldi. Bu yüzden ayrılma kararı aldığı için ona kızamıyorum. Tıpkı Andrew Lincoln’e kızamadığım gibi… Çocuklarını devamlı özleyen ve onlarla zaman geçirmek isteyen birine nasıl kızabilirsiniz ki? Benzer şekide Danai Gurira’ya da kızamıyorum. Geçenlerde onun The Walking Dead setindeki son günüydü. Onu havai fişeklerle uğurladık. Hepimiz Danai Gurira’yı çok özleyeceğiz. Ekibimizin en güçlü isimlerinden biriydi. O yüzden onu hep özleyeceğiz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Michonne’un gidişinden sonra The Walking Dead dizisinde hikaye nasıl ilerleyecek, çok merak ediyoruz. Şu an kesin olan tek şey hikayede Daryl Dixon’ın öneminin artacak olması gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

TWD 10. sezon fragmanı