reklamı kapat

POPÜLER

iPhone SE 2

iPhone SE 2 için tarih verildi; tasarım ve özellikler ortaya çıktı

Teknoloji devi Apple’dan en çok talep edilen telefonların başında iPhone SE 2 yer alıyor. İşte bu model için kilit detaylar paylaşıldı. Model yakında geliyor.

Apple iPhone SE, biliyorsunuz firmanın en popüler modelleri arasında yer alıyor. Ufak boyutları, yüksek performansı ve fiyatıyla dikkat çeken telefon, milyonlarca kişiye aldığı iOS 13 güncellemesi ile hizmet vermeye devam ediyor. Apple bu modelin bir sonraki sürümü üzerinde de çalışıyor. Şimdilik iPhone SE 2 olarak isimlendirilen bu sürüm, analist Ming-Chi Kuo‘ya göre 2020 ilk çeyrekte resmen geliyor. Tasarımsal olarak halen satılan iPhone 8 gibi görüneceği aktarılan modelin, gücünü ise iPhone 11 ailesinde yer alan A13 Bionic işlemciden alacağı söyleniyor. Eski jenerasyon tasarım ile çok ama çok güçlü işlemciyi bir araya getirecek modelin, 3 GB RAM taşıyacağı da söylenenler arasında yer alıyor. iPhone 8 tasarımından dolayı Face ID değil Touch ID parmak izi sensörü ile gelecek modelin, arkasında tek bir geniş açı kamera taşıyacağı düşünülüyor. Modelin fiyatı ise 399 dolar ya da 499 dolar seviyesinde olabilir deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone SE 2 çıktığı zaman çok yüksek satış rakamlarına ulaşabilir

Yeni modellerin birçok kişi için yüksek gelen fiyatları (Artık başlangıç 699 dolar), iPhone SE 2‘yi oldukça dikkat çekecek bir noktaya koyuyor. Eski tasarıma rağmen Türkiye gibi pazarlarda çok satacağı tahmin edilen telefon, bakalım gerçekten karşımıza çıkacak mı?

İlginizi Çekebilir

Garmin imzalı gelişmiş akıllı saat