reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone 9

iPhone 9 ya da iPhone SE 2 için kılıf hamlesi

Teknoloji devi Apple‘ın merak edilen yeni modeli iPhone 9 için kılıflar da çıkmaya başladı. Telefon halen iPhone SE 2 olarak da isimlendiriliyor.

iPhone 9 ya da olası diğer adıyla iPhone SE 2, biliyorsunuz 399 dolar fiyat etiketiyle Apple’ın 2020’deki en uygun fiyatlı iPhone’u olacak. Büyük merak edilen telefon, en son duyduğumuz kadarıyla resmi olarak mart ayının ortasında lanse ediliyor. İşte bu yüzden telefon için hazırlanan kılıf örnekleri de çıkmaya başlamış durumda. Sızdırılan resmi CAD dosyalarından hazırlanan bu kılıflar, firmaların yeni model için hazırlıklara hız verdiğini gösteriyor. Şimdiden satışa çıkan modellerin dahi olduğu görülürken, telefonun şu an deneme üretiminde olduğu biliniyor. Hatta şu an seri üretime de alınmış olabileceği aktarılan cihaz, eski ile yeniyi harmanlayan bir tasarımla yolda bulunuyor. Apple’ın 2020’deki satışlarına patlama yaptırma potansiyeli bulunan telefon, Türkiye gibi pazarlar için de büyük önem arz ediyor.

iPhone 9 iPhone SE 2
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 9 / iPhone SE 2 için bilinenler değişmiyor

Tekrar bakarsak telefon gücünü A13 Bionic işlemciden alıyor. 3 GB RAM taşıyan model, 4,7 inç LCD ekrana sahip ve söylendiği kadarıyla 3D Touch olmadan yolda bulunuyor. Uzay grisi, gümüş ve kırmızı olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olacak denilen cihaz,  sadece 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleriyle alınabilecek gibi duruyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Z Flip katlanabilir telefon