reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone Xs iPhone Xs Max kılıf
Apple iPhone Xs iPhone Xs Max kılıf
Apple iPhone Xs iPhone Xs Max kılıf
Apple iPhone Xs iPhone Xs Max kılıf
Apple iPhone Xs iPhone Xs Max kılıf
Apple iPhone Xs iPhone Xs Max kılıf

Apple iPhone Xs ve iPhone Xs Max için telefonların kendisinden daha pahalı kılıflar

Apple‘ın yeni tanıttığı akıllı telefon modelleri iPhone Xs ve Xs Max oldukça pahalı modeller. Telefonlar için Gray firması tarafından hazırlanan kılıflar ise modelleri ucuz gösteriyor.

Apple, geçen hafta düzenlenen büyük etkinlikte 5,8 inç OLED ekranlı iPhone Xs, 6,5 inç OLED ekranlı iPhone Xs Max ve 6,1 inç LCD ekranlı iPhone XR telefon modellerini tanıttı. Bunlara ek olarak biliyorsunuz bir de dikkat çeken yeni akıllı saat Watch Series 4 görücüye çıktı. Sırasıyla 999 dolar, 1.099 dolar ve 750 dolar fiyat etiketlerine sahip telefonlar, görüldüğü üzere oldukça pahalı. Gray firmasının Xs ve Xs Max özelinde hazırladığı Alter Ego serisi kılıflar ise fiyatlarıyla nefes kesiyor. Telefonun köşelerini saran tek parça titanyumdan üretilen bu kılıflar, tasarımsal olarak herkese hitap etmiyor olsa da düşmelere karşı çok sağlam bir seçenek ortaya koyuyor. Ancak bu kılıflar dediğimiz gibi tasarım ve korumadak çok fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Dört farklı versiyonu bulunan kılıfların başlangıcı tam 1.997 dolar seviyesinde. Alter Ego Aurora isimli en özel model ise Xs için 3.787 dolar, Xs Max içinse tam 4.125 dolar seviyesinde karşımıza çıkıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple iPhone Xs ve iPhone Xs Max’in Türkiye satış tarihi henüz bilinmiyor

Ancak modelleri yine de önümüzdeki ay satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Türkiye fiyatları konusunda resmi kaynaklardan gelen bir bilgi yok. Ancak bazı kişiler başlangıcın tam 10 bin TL seviyesinde olacağını söylüyor.

İlgili Video

Telefonların resmi tanıtım videosu