reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone XS iPhone XS Plus iPhone XC

iPhone XS, XS Plus ve XC’nin satış fiyatları hakkında son dakika bilgileri

Apple, yarın akşam saatlerinde iPhone XS, iPhone XS Plus ve iPhone XC modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. Modelleri satış fiyatları hakkında ise bilgileri ardı arkası kesilmiyor.

Tekrar hatırlamak adına 5,8 inç OLED ekranlı iPhone XS, 6,5 inç OLED ekranlı iPhone XS Plus (XS Max ihtimali de var) ve 6,1 inç LCD ekranlı iPhone XC (XR ihtimali de var) modelleri geliyor. Fiyat konusunda en son paylaşılan bilgiler ise en azından yurt dışı için durumu biraz daha netleştiriyor. Yeni kaynağın paylaşımlarına göre Apple, iPhone XS için 899 dolar, iPhone XS Plus için 1.049 dolar (256 GB için ekstra 150 dolar), iPhone XC içinse 759 dolar fiyat biçmiş durumda. Ailede en çok merak edilen iPhone XC’nin Avrupa’da ise 799 euro fiyat etiketiyle satılacağı belirtiliyor. Modellerin Türkiye fiyatları için yapılan tahminler ise gerçek anlamda nefes kesiyor. Eğer doğruysa iPhone XC’nin 10 bin TL, iPhone XS’in 12 bin TL ve iPhone XS Plus’ın ise 15 bin TL‘den satışa çıkacağı belirtiliyor. Bu rakamlar gerçekten ulaşılmaz bir noktada yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple’ın 12 Eylül etkinliği oldukça büyük olacak

Firma yeni iPhone’lara ek olarak yeni iPad Pro, yeni Watch ve yeni AirPods modellerini görücüye çıkaracak. Ayrıca Touch ID parmak izi sistemine sahip uygun fiyatlı bir MacBook modelini de tanıtılanlar arasında olacak. Hepsine ek olarak bir ihtimal yeni Mac Pro da tanıtılmadan gösterilecek.

İlginizi Çekebilir

Şirketin en son çıkardığı reklamlardan