reklamı kapat

POPÜLER

Apple 2018 iPhone fiyatları iPhone XS iPhone XS Plus iPhone XC

İşte yeni kaynaktan iPhone XS, XS Plus ve XC’nin satış fiyatları

Apple, önümüzdeki çarşamba günü iPhone XS, iPhone XS Plus ve iPhone XC modellerini tanıtacak. Peki bu telefonlar kaça satışacak? İşte taze bilgiler;

Apple’ın yeni iPhone modelleri gündeme düşmüyor. Biliyorsunuz temel olarak 5,8 inç OLED ekranlı iPhone XS, 6,5 inç OLED ekranlı iPhone XS Plus ve 6,1 inç LCD ekranlı iPhone XC modelleri geliyor. Yeni bir kaynağa göreyse beklenen telefonlar cep yakmaya hazırlanıyor. Çünkü iPhone XS’in yaklaşık 999 dolar, iPhone XS Plus’ın yaklaşık 1.200 dolar, iPhone XC’nin ise yaklaşık 850 dolardan raflardaki yerini alacağı söyleniyor. Telefonların Türkiye için ortaya çıkan fiyatları ise “yok artık” dedirtiyor. Eğer doğru çıkarsa iPhone XC’nin 10 bin TL, iPhone XS’in 12 bin TL ve iPhone XS Plus’ın ise 15 bin TL‘den satışa çıkacağı belirtiliyor. Bu gerçekten inanılmaz görünüyor ancak olasılık dışında da yer almıyor. Şu an Samsung Galaxy Note 9 tam 8 bin TL’ye satılıyor. Modelin 512 GB versiyonu içinse tam 9.300 TL ödenmesi gerekiyor. Güncel dolar kuru ve vergiler telefon fiyatlarını ulaşılmaz bir seviyeye getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

12 Eylül etkinliğinde Apple’dan başka ürünler de geliyor

Daha önce de söylediğimiz üzere etkinlikte iki yeni TruDepth kamera sistemine sahip (Face ID için) ince çerçeveli iPad Pro modeli geliyor. Ayrıca Watch Series 4 ailesi de geliyor. Büyüyen ekranıyla fark yaratan akıllı saat, oldukça merak ediliyor. Bunlara ek olarak AirPods‘un yenisi de görücüye çıkarılabilir deniyor. Ayrıca haken uzak bir ihtimal olmasına rağmen yeni Mac Pro ve uygun fiyatlı MacBook beklentisi de bulunuyor. Mac Pro’nun geliştirme aşamasında olduğu resmen açıklanıyor. Eskiden farklı olarak modüler tasarlanan cihazın, etkinlikte gösterilme ihtimali yüksek deniyor.

İlginizi Çekebilir

Şirketin gelişmiş geri dönüşüm robotu