reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy J6+, Galaxy J4+ Galaxy A8+ (2019)

Herkese hitap edecek “Samsung Galaxy J6+, Galaxy J4+ ve Galaxy A8+ (2019)” geliyor

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung‘dan yeni telefon modelleri Galaxy J6+, Galaxy J4+ ve Galaxy A8+ (2019) geliyor. İşte elde edilen kısıtlı detaylar;

Global olarak amiral gemisi akıllı telefonlar artık çok yüksek fiyatlara satılıyor. Bu durum biliyorsunuz Türkiye’yi daha da kötü etkiliyor. Güncel kur yüzünden şu an iPhone X 7.500 TL, Galaxy Note 9 ise tam 8 bin TL fiyat etiketiyle satılıyor. İşte bu yüzden orta ve giriş seviyesi modeller hiç olmadığı kadar önem arz ediyor. Bu alanda güçlü olan firmalardan Samsung ise yeni telefonlar için hazırlanıyor. Ortaya çıkan kayıtlara göre firmadan çok yakında Galaxy J6+, Galaxy J4+ ve Galaxy A8+ (2019) modelleri geliyor. Burada tanıtım için kasım ayından ya da daha öncesinden bahseden kaynaklar, modeller hakkında çok fazla yeni detay paylaşamıyor. Yeni telefonlar herkese hitap edecekleri için Android dünyası için kilit noktada yer alıyor. Giriş ve orta seviyede artık Xiaomi ciddi şekilde öne çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy J6+ için bazı teknik detaylar var

XDA Developers’ın uzun zaman önce elde ettiği bilgilere göre model J6 gibi Exynos 7870 değil Snapdragon 450 işlemci üzerine kuruluyor. Bünyesinde 5,6 inç 1480×720 piksel Super AMOLED ekran bulunacak telefon, arkasında çift kamera taşıyacak deniyor. Önünde tek bir kamera yer alan Samsung Galaxy J6+, hem önde hem de arkada bir LED flaş taşıyor. 4.530 mAh kapasitesinde bir pille geleceği söylenen model, işletim sistemi olarak Android Oreo kullanıyor deniyor. MicroSD yuvasının unutulmayacağı telefon, “j6plte” kod adıyla geçiyor.

İlginizi çekebilir

Firmanın Galaxy A8 ailesi