reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone XC
Apple iPhone XC

Yeni ailenin en ucuzu Apple iPhone XC’den kötü haber

Apple‘ın yeni telefonları iPhone XS, iPhone XS Plus ve iPhone XC gündemden düşmüyor. Bu ailenin en ucuzu olacak iPhone XC’den ise kötü bir haber var.

5,8 inç OLED ekranlı iPhone XS, 6,5 inç OLED ekranlı iPhone XS Plus ve 6,1 inç LCD ekranlı iPhone XC modelleri ile tanışmamıza çok az kaldı. Türkiye’de sırasıyla tam 12 bin TL, 15 bin TL ve 10 bin TL fiyat etiketiyle satışacağı belirtilen telefonlar, bu açıdan çoğu kişi için uzakta bulunuyor. Bir de ailenin en ucuzu olacak iPhone XC için kötü bir haber bulunuyor. Bloomberg’in kaynaklarına göre telefon sınırlı bir stokla çıkış yapmaya hazırlanıyor. Bu da modelin başlangıçta diğerleri kadar kolay şekilde bulunamayacağını gösteriyor. Hatta bazı ülkelere gelmesinin oldukça uzun süreceği söylenen telefon, fiyatı nedeniyle ailenin en dikkat çekeni konumunda bulunuyor. Kaynaklar ayrıca modelin iPhone Xr şekilde isimlendirilebileceğini de belirtiyor. Ancak bu son sızıntılara bakılırsa çok olası durmuyor. Ayrıca “r” takısı daha iyi bir modele işaret ediyor. iPhone XC, alüminyum gövdesi ve 3D Touch olmayan LCD ekranıyla daha alt seviyede bulunuyor. Yüz tanıma yapabilecek telefon, birçok farklı renk seçeneğiyle geliyor. Bu açıdan iPhone 5C’nin 2018 versiyonu yolda bulunuyor.

Apple iPhone XC

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple’dan iPhone modellerine ek olarak başka yeni ürünler de geliyor

İki yeni iPad Pro ve Watch Series 4 modelleri kesin olarak yolda bulunuyor. Buna ek olarak en sonunda AirPower’ı resmi olarak satışa sunacak firma, başka sürprizler de yapabilir deniyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Note 9