reklamı kapat

POPÜLER

Marvel's Spider-Man

Marvel’s Spider-Man oyunundaki gizli evlilik teklifi

Uzun zamandır büyük merakla beklenen Marvel’s Spider-Man sonunda gün yüzüne çıktı. Son günlerde bu oyundan başka bir şey konuşulmaz oldu. Şimdi de büyük beğeni toplayan oyunda gizli bir evlilik teklifi yer aldığı ortaya çıktı.

Aslına bakarsanız hikaye oldukça basit. Bu yıl mayıs ayında Tyler Schultz Twitter üzerinden Insomniac Games ile iletişime geçti. Onlardan kendi adına büyük bir isteği vardı. Attığı tweette “Yardımınıza ihtiyacım var. Bu bencilce olabilir ama kız arkadaşıma evlilik teklif etmek istiyorum. Bu da büyük bir sürpriz olsun istiyorum. Oyunun içinde herhangi bir yere ‘Madison benimle evlenir misin?’ cümlesini ekleme şansınız var mı?” sözlerine yer vermişti. Bu isteğine olumlu geri dönüş aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Geçtiğimiz günlerde kullanıma açılan Marvel’s Spider-Man‘de bir sinemanın dışında “Maddie benimle evlenir misin?” sözleri yer alıyor. Bu ufak ayrıntı işin aslından haberdar olanları fazlasıyla mutlu etse de, perde arkasında işlerin çok farklı ilerlediği ortaya çıktı. Tyler Schultz‘ın açıklamasına göre evlenmeye hazır olduğu kız arkadaşı oyunun çıkmasından birkaç hafta önce kendisinden ayrıldı. Böylece oyundaki bu hoş detay ve onun büyük evlilik teklifi sürprizi de boşa gitmiş oldu.

İlgili video

Oyunun fragmanı