reklamı kapat

POPÜLER

Marvel's Spider-Man

Çıkış fiyatı

Yeni fiyat

Almayan üzülecek, Marvel’s Spider-Man’e büyük zam

PS4’ün rekor kıran oyunu Marvel’s Spider-Man‘in 300 TL’lik Türkiye fiyatını yüksek bulduysanız size kötü bir haberimiz var. Oyuna zam geldi.

Sony’nin bugüne kadar en hızlı satan oyunu olan Marvel’s Spider-Man, ilk üç gün 3,3 milyon kopya satarak firma tarihinde bir mihenk taşını da geride bıraktı. Insomniac Games tarafından geliştirilen oyun, Batman Arkham mekanikleriyle yoğrulmuş olsa da hayranlardan tam not aldı ve hayli sevildi. Türkiye’deki hayranların ise bambaşka bir derdi vardı. Artan döviz kuruyla beraber 60 dolarlık oyunun çıkış fiyatı 299 TL olarak açıklanmıştı. 7 Eylül’de çıkan oyunu almak için tereddüt edenler ise biraz daha üzülecek gibi görünüyor. Çünkü oyunun fiyatı zamlandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

200 TL’lik artış

PSN Store’a giden kullanıcılar güncellenmiş fiyatlarla karşılaştı. Oyunun Standart versiyonu artık 469 TL‘ye satılıyor. Dijital Deluxe sürümünde ise fiyat daha dramatik hale gelmiş durumda. 339 TL‘lik Deluxe versiyonun güncel fiyatı 539 TL.

Giderek artan oyun fiyatlarıyla oyun oynamak iste bir lükse dönüşmüş durumda. Konsol sahipleri çareyi Game Pass, PlayStation Plus ve benzeri servislerde arıyor. Ancak o servislerin fiyatları da döviz kurundan etkilecek ne yazık ki. Oyun fiyatlarında zaman geçtikçe indirim bekleyen oyuncular için durum “Zaman geçtikçe zamlanabilir”e evrilmiş durumda.

Oyunun fragmanı