reklamı kapat

POPÜLER

Apple 2018 iPhone

Ortaya çıkan son bilgilerle yeni Apple iPhone modellerinin “Türkiye” ve yurt dışı satış fiyatları

Apple, yeni iPhone modellerini 12 Eylül tarihinde resmi olarak tanıtmaya hazırlanıyor. Modellerin Türkiye ve yurt dışı fiyatları hakkında ise bilgiler gelmeye devam ediyor.

12 Eylül tarihli etkinlik kapsamında Apple’dan üç yeni iPhone modeli geliyor. Bunlar son bilgilere göre 5,8 inç OLED ekranlı iPhone XS, 6,5 inç OLED ekranlı iPhone XS Plus (Max da denilebilir) ve 6,1 inç LCD ekranlı iPhone XC (iPhone 9 da olabilir) modelleri. Telefonlar için halen bazı fiyat tahminleri dolaşıyor. Bazı kaynaklar iPhone XS 799 dolar, iPhone XS Plus 999 dolar, LCD ekranlı 6,1 inç iPhone XC ise 699 dolar seviyesinde satışa çıkacak diyor. Bazı kaynaklar ise iPhone XS modelinin 999 dolar, iPhone Xs Plus modelinin 1.049 dolar, LCD ekranlı 6,1 inç iPhone XC‘nin ise 799 dolar fiyat etiketiyle satılacağını söylüyor. Yeni bir analist ise daha büyük kitleye hitap eden iPhone XC modelinin tam 850 dolardan satışa çıkacağını belirtiyor. Modellerin Türkiye fiyatları ise gerçekten nefes kesen düzeyde olacak gibi duruyor. Milliyet’in kaynakları iPhone XC’nin 10 bin TL, iPhone XS’in 12 bin TL ve iPhone XS Plus’ın ise 15 bin TL‘den satışa çıkacağını belirtiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple, yeni iPhone’lar ile beraber başka donanımlar da tanıtacak

Etkinlikte iki yeni yüz tanıyabilen ve çerçevesiz tasarlanan iPad Pro modeli geliyor. Ayrıca firma Watch Series 4 ailesini de görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Bunlara ek olarak AirPods‘un yenisi de görücüye çıkarılabilir deniyor. Ayrıca uzak bir ihtimal olmasına rağmen yeni Mac Pro ve uygun fiyatlı MacBook beklentisi de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni dönemin önemli modellerinden