reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPad Pro 2018

Apple’ın ince çerçeveli yeni iPad Pro modellerini gözler önüne seren taslak tasarım [Video]

Teknoloji devi Apple, 12 Eylül tarihinde yeni iPhone ve Watch modelleriyle beraber iki yeni iPad Pro‘yu da görücüye çıkartacak. Peki bu merak edilen tabletler nasıl görünecek?

Sağlam kaynakları bulunan analist Ming-Chi Kuo’ya göre 12 Eylül tarihinde 11 inç ve 12,9 inç olmak üzere iki yeni iPad Pro modeli geliyor. Steve Hemmerstoffer ve MySmartPirce ortaklığında ise tabletlerin tasarımı karşımızda bulunuyor. Bünyelerinden Touch ID parmak izi sensörü ve fiziksel home butonu kaldırılan tabletler, bunun yerine FaceID yüz tanıma teknolojisi üzerine kuruluyor. Bu sayede oldukça ince çerçevelere sahip aile, neyse ki bir ekran çentiği taşımıyor. Taslak tasarımda iPhone benzeri anten çizgileriyle görünen aile, yuvarlatılmış köşelere sahip bir ekran ile karşımıza çıkıyor. Smart Connector bağlantısı Lightning portunun üzerinde yer alan modeller de, ilginç olarak 3.5mm kulaklık girişi yer almıyor. Bu da tabletin boyutu düşünüldüğü zaman gerçekten anlamsız görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple iPad Pro 2018
Apple iPad Pro 2018
Apple iPad Pro 2018

Yeni iPad Pro’lara ek olarak merak edilen 2018 iPhone ailesini tekrar hatırlarsak

Artık herkesin bildiği üzere Apple‘dan kesin olarak üç yeni telefon geliyor. Bunların 5,8 inç OLED ekranlı ikinci jenerasyon iPhone X, 6,5 inç OLED ekranlı iPhone X Plus ve 6,1 inç LCD ekranlı 6,1 inç iPhone olacağı biliniyor.

İlginizi çekebilir

Şirketin A11 Bionic işlemci odaklı en son reklamlarından