reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Wireless

Xiaomi’den her cihazla uyumlu 10 dolarlık kablosuz şarj standı

04 Eylül 2018

Uygun fiyatlı ürünleriyle öne çıkan Xiaomi, akıllı telefonlar için geliştirdiği kablosuz şarj standını satışa sundu. Mi Wireless‘ın fiyatı 10 dolar.

Akıllı telefon modelleriyle gündemden düşmeyen Xiaomi, farklı pek çok alanda ürün geliştirmeye de devam ediyor. En yeni akıllı telefon aksesuarı ise Xiaomi Mi Wireless isimli kablosuz şarj standı. Haziran ayından beri merakla beklenen şarj standı nihayet kendini gösterdi. Hızlı şarj desteği sunan cihaz 10W’a kadar destekliyor. Aynı zamanda güvenliği de elden bırakmayan cihaz, sıcaklık, kısa devre, güç ve yüksek voltaj korunumu da sunuyor. Alüminyum alaşım yapı üzerine kurulu olan cihaz Qi standartlarındaki tüm cihazları destekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Wireless fiyatı ve özellikleri

Gövdesinde bir de LED ışıklandırma bulunan cihaz, telefonunuzun şarjının dolup dolmadığını basit bir şekilde kontrol etmeyi sağlıyor. 4 mm’lik kılıflara kadar kılıfla da şarj desteği sunan cihaz kullanıcılar için uygun fiyata yüksek performans sağlıyor. Quick Charge 2.0 ve Quick Charge 3.0 desteği bulunan cihazlara sahip kullanıcılar sırasıyla 7,5W ve 10W’lık güç alabiliyor. USB Type C bağlantısıyla gelen kablosuz şarj standı fiyatıyla kullanıcıları memnun edecek gibi görünüyor. Şimdilik Çin’de satışa sunulan ürünün fiyatı yaklaşık olarak 10 dolar.