reklamı kapat

POPÜLER

Mcdodo
Mcdodo

Mcdodo’dan telefonları soğutabilen şarj cihazı

Mcdodo mobil cihaz kullanıcıları için geliştirdiği 3 yeni ürünü duyurduApple Watch kablosuz şarj cihazı, manyetik soğutuculu MagSafe şarj cihazı ve çok fonksiyonlu kablosuz masaüstü şarj standı.

Manyetik Soğutuculu MagSafe şarj cihazı özellikle telefonlarında ve tabletlerinde çok sık oyun oynayanlara hitap ediyor. 15W/10W/7.5W/5W kablosuz şarj yaparken hızlı soğuma sağlayan cihaz yapışma gücüyle fonksiyonel kullanım sunuyor. Bu manyetik şarj, güçlü soğutma teknolojisi ile telefonları 3 saniyede soğutuyor. Cihazdaki türbin tahrikli fan, ısı dağılımını hızlandırıyor, kuvvetli hava üflemeyi düşük gürültüyle sunuyor. 5W’dan 15W’a kadar kablosuz şarj destekleyen cihaz, 4 katmanlı koruma mekanizmasına sahip yeni yarı iletken soğutma teknolojisiyle cihaz 80 gram ağırlığında. Dahili parlama sağlayan RGB halka ışık şeridi de cihazda göze çarpıyor.

Mcdodo’nun bir diğer yenilikçi ürünü olan 4’ü 1 Arada 15W Kablosuz Masaüstü şarj standı hızlı şarj özelliğini bünyesinde barındırıyor. Cihaz bunun haricinde telefon standı, gece lambası ve dijital çalar saat gibi özellikleri de sunuyor. Mcdodo imzalı cihaz iOS ve Android’li cihazlarla uyumu. LED ekranın parlaklığı, ortam ışığının yoğunluğuna göre otomatik olarak ayarlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mcdodo imzalı şarj cihazı Apple Watch kullanıcılarını hedef alıyor

Mcdodo’nun Apple Watch kablosuz şarj cihazı da tasarımı ve ulaşılabilir fiyatıyla göze çarpıyor. Şarj cihazı aşırı akım, aşırı ısınma ve aşırı şarja karşı korumayla geliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın