reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Neo QLED 8K
Samsung 8K QLED
Samsung

Samsung Neo QLED 8K ile NFT yayıncılığında yeni bir dönem başlıyor

Samsung, 2022 model  Samsung Neo QLED 8K televizyonlarıyla NFT yayıncılığında yeni bir dönemi başlatıyor.

2022 model 8K QLED TV’ler blok zinciri tabanlı NFT sanatının görüntülenmesini ve NFT severler için erişilebilir hale getirilmesini mümkün kılıyor. NFT sanat eserleri, gelişmekte olan dijital sanatın ve sanatçıların ekonomik olarak desteklenmesi amacıyla satın alınıyor. Neo QLED TV’ler NFT ve geleneksel sanat arasındaki ayrımı azaltarak, NFT’leri kullanıcıların oturma odasına taşımayı hedefliyor.

Dijital sanat eserlerini sergileme konusunda kullanılabilen 8K QLED TV’ler sundukları görüntü kalitesiyle fark yaratıyor. Neo QLED 8K’nin sahip olduğu 8K Nöral Kuantum işlemci ve yapay zeka özellikleri sayesinde ekranda görünen nesneleri gerçek zamanlı analiz edebiliyor. 8K Nöral Kuantum işlemci aynı zamanda, Gerçek Derinlik Arttırıcısı’ adı verilen yeni bir teknolojiyi de destekliyor. Bu teknoloji ekranı tarayarak, arka planı işlenmeden sabit tutarken, nesneyi geliştirerek nesnenin arka planla olan kontrastını en üst düzeye çıkarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2022 model Samsung 8K QLED’ler ses performanslarıyla da göze çarpıyor

Uyarlanabilir Ses özelliği ise ekrandaki hareketi izleyerek sesle eşleştirebilmesini ve hoparlörler arasında otomatik geçiş yapılabilmesini sağlıyor. Üst düzey görüntü kalitesi vadeden 8K QLED TV’lerin ofisimize gelmesi durumunda detaylı incelemesini sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın