reklamı kapat

POPÜLER

KUBA S15 elektrikli bisiklet

35 km menzil sunan KUBA S15 elektrikli bisiklet için BİM kampanyası

BİM elektrikli bisiklet modellerini kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Hem online hem de mağaza üzerinden satışa sunulan KUBA S15 elektrikli bisiklet, 29 Temmuz‘da BİM’e geliyor.

Daha önceden paylaştığımız modellerde olduğu gibi bisiklet tam dolu pille 35 kilometreye varan bir menzil sunuyor. Bisikletin menzil değerine bakıldığında şehir içi kullanım için yeterli görünüyor. Bu menzil değeri yol ve hız koşullarına göre değişiklik gösterebiliyor. Saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen modelin pili yaklaşık 4 saatte doluyor. 20 kilogram ağırlığındaki bisiklet 124 kilograma kadar sürücü taşıma kapasitesine sahip. 16 inçlik alüminyum jantların yer aldığı bisikletin önünde ve arkasında LED aydınlatma yer alıyor. Bu sayede gece sürüşlerinde de kullanılabilen bisiklet aynı zamanda gidondan katlanabilir bir tasarıma da sahip. Katlanabilir tasarım sayesinde bisikleti toplu taşımada veya otomobil bagajlarında rahatlıkla taşımak mümkün. Disk fren sistemiyle gelen bisiklet bu sayede güvenli bir sürüş imkanı sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KUBA S15 elektrikli bisikletin BİM’deki fiyatı ne kadar olacak?

Bisiklette bununla birlikte LED gösterge ekranı da yer alıyor. Bu ekran sayesinde kullanıcılar sürüşle ilgili detayları görüntüleyebiliyor. Elektrikli bisikletin BİM’deki satış fiyatı ise 6.999 TL olacak. Bisiklet kredi kartlarıyla peşin fiyatına 9 taksitle satın alınabiliyor.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın