reklamı kapat

POPÜLER

Samsung-QLED_8K

Samsung QLED 8K TV satın alanlara dikkat çekici hediye

Samsung Electronics, merakla beklenen QLED 8K televizyonları çok yakında Türkiye’de satışa sunacağını duyurdu.  Samsung, QLED 8K televizyon satın alanlara 8.396 TL tutarındaki Powerbot elektrikli robot süpürgeyi de hediye ediyor. 8K teknolojisiyle kullanıcıların ilgisini çekmeyi amaçlayan Samsung, QLED 8K TV’lerde 8K AI yükseltme özelliğini sunuyor.

Yeni Samsung QLED 8K TV’ler 8K AI yükseltme özelliğiyle 8K çözünürlükte olmayan standart çözünürlükteki görüntüleri de 8K çözünürlüğe dönüştürebiliyor. Yapay zeka teknolojisinden destek alan bu özellik izleyicilerin tüm içeriklerden en üst görüntü kalitesi yaşamasına imkan tanıyor.  QLED, görüntülerdeki paraziti azaltmak, kaybolan ayrıntıları geri getirmek ve hatta nesnelerin ve metinlerin etrafındaki köşeleri keskinleştirmek için yapay zeka destekli makine öğrenimi teknolojisinden faydalanıyor.

Samsung 8K QLED televizyonlar 33 milyondan fazla pikselle üstün görüntü kalitesi vadediyor. Her sahnede en küçük ayrıntıları görüntüleyerek daha fazla derinlik sunan modeller Quantum HDR 32X özelliğine de destek veriyor. Quantum HDR 32X, her sahneye uyum sağlayan ve yönetmenlerin hayal ettiklerini görmenizi sağlayan dinamik bir HDR ifadesi sunuyor.

Yeni Ambiyans Modu, aralarında dünyaca ünlü sanat eserlerinin de yer aldığı çeşitli içerikleri televizyon ekranı kapalıyken bile gösterebiliyor. Ambiyans Modu ile fotoğraflar ve müzik gibi içeriklere de televizyon ekranından erişilebiliyor. Şirket ayrıca, Tali Lennox ve Scholten & Baijings gibi tanınmış sanatçıların eserlerine de QLED TV’lerin Ambiyans Modu ile yer veriyor. Yeni Ambiyans Modu ile sunulan ilk içerikler için yetenekli sanatçılarla iş birliği yapan şirket, müşterilerin evlerini daha samimi ve rahat bir hale getirmesine yardımcı oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung QLED 8K TV’ler  Türkiye’de

8K QLED TV’ler  Mayıs ayının 2. Haftasından  tarihinden itibaren Türkiye’de satışa sunuluyor.  QLED 8K TV’nin tavsiye edilen başlangıç fiyatı ise 31.999 TL.

İlgili Video