reklamı kapat

POPÜLER

Samsung QN90A Neo QLED

Samsung’dan televizyon satın alanlara 2.000 TL’ye varan hediye çeki

Samsung sunduğu kampanyalara bir yenisini daha ekliyor. Samsung Fırsat Günleri kampanyası kapsamında 22 – 30 Kasım tarihleri arasında Samsung marka seçili model televizyon satın alanlara, Samsung Online Mağaza’da mevcut olan tüm ürünlerde geçerli hediye çeki verilecek.

Sipariş tamamlanıp teslimat tarihinin üzerinden 15 gün geçmesinin ardından kullanıcıya sağlanacak hediye çeki, Samsung Online Mağaza üzerinde tüm ürün gruplarında 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli olacak. Samsung’un satışa sunduğu televizyonlar arasında UHD, Crystal UHD ve QLED modelleri yer alıyor. Hatırlanacağı üzere kısa bir süre önce Samsung’un 8K ve 4K QLED yeni televizyon modellerini incelemiştik. 8K QLED ve QN90A Neo QLED televizyon modelleri performansıyla beğenimizi kazanmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung QLED televizyonlar sundukları yüksek görüntü kaliteleriyle fark yaratıyor

8K QLED ve QN90A Neo QLED televizyon modelleri piyasadaki başarılı televizyon modelleri arasında karşımıza çıkıyor. 8K QLED modeli Samsung’un en iddialı televizyon modeli olarak öne çıksa da 4K çözünürlük sunan QN90A da kendi segmentinde başarılı bir model olarak göze çarpıyor. 8K QLED televizyon incelemesine buraya, 4K QLED televizyon incelemesine ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
8K QLED modeli Samsung’un en iddialı televizyon modeli olarak öne çıksa da 4K çözünürlük sunan QN90A da kendi segmentinde başarılı bir model olarak göze çarpıyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti