reklamı kapat

POPÜLER

Samsung

Samsung’dan ”Büyük TV Günleri’ kampanyası için 16.000 TL’ye varan hediye çeki fırsatı

Samsung her yıl sürdürdüğü ”Büyük TV Günleri”kampanyasına bu yıl da devam ediyor. 18-31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Samsung televizyonlar kampanyalı olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Samsung markalı seçili model televizyonlardan birini satın alan kullanıcılara 16.000 TL’ye varan Para Yüklü Kart hediye ediliyor. ”Büyük TV Günler” kampanyasında şirketin NEO QLED, QLED, Crystal UHD, UHD ve Lifestyle olmak üzere seçili TV ürünleri yer alıyor. Belirttiğimiz televizyon modellerini satın alanlara 750 TL’den başlayarak 16.000 TL’ye varan para yüklü kart hediyesi alabiliyor. Kampanya Samsung bayileri ve Samsung Online Mağaza’nın (shop.samsung.com/tr) yanı sıra kampanyaya katılan üçüncü taraf satış noktalarında da geçerli. Para yüklü kart imkanından faydalanabilmek için, Ürünler’i belirtilen tarih aralığında satın alan kullanıcıların, çağrı merkezini arayarak ürünlerin kurulumunu 06.04.2022 tarihine kadar yetkili servis aracılığı ile yaptırması gerekiyor. Bir katılımcı tek faturada en fazla 3 adet TV için para yüklü kart hakedişinden yararlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung 8K QLED ve 4K QLED televizyon modelleri üst segment görüntü kalitesi vadediyor

Biz kampanya kapsamında yer alan televizyon modellerinden 8K QLED ve QN90A Neo QLED’i inceleme fırsatı bulmuştuk. 8K QLED modeli şirketin en iddialı televizyon modeli olarak öne çıksa da 4K çözünürlük sunan QN90A da kendi segmentinde başarılı bir model olarak göze çarpıyor. 8K QLED televizyon incelemesine buraya, 4K QLED televizyon incelemesine ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display