reklamı kapat

POPÜLER

Netflix, Tekken: Bloodline

Netflix, Tekken: Bloodline için resmi tanıtım fragmanını paylaştı

Dünyanın en büyük video platformu konumunda yer alan Netflix, Tekken: Bloodline için resmi tanıtım fragmanını paylaştı.

Son günlerde detaylarına burada yer verdiğimiz ortak kullanım değişikliği gündemden düşmeyen Netflix, bu sefer Tekken: Bloodline ile ses getirdi. Yıl sonuna doğru platforma eklenecek yeni anime serisi için resmi olarak şu açıklama yapıldı: “Güç her şeydir.” Jin Kazama, aile savunma sanatlarını ve Kazama Tarzı Geleneksel Dövüş Sanatlarını erken yaşta annesinden öğrenmişti. Fakat korkunç bir kötülük aniden ortaya çıkıp sevdiği her şeyi yok edince hayatı mahvoldu. Buna engel olamadığı için kendine kızan Jin, bir intikam sözü verdi ve mutlak gücün peşine düştü. Fakat onun bu arayışı dünyada büyük bir savaşa yol açacak – The King of Iron Fist Tournament.”

Henüz kaç bölümden oluşacağı ya da net yayın tarihi açıklanmayan Tekken: Bloodline anime serisi, görüldüğü kadarıyla efsane Tekken dövüş oyunlarının başındaki isimlerden Katsuhiro Harada desteğiyle hazırlanıyor. Bu açıdan yeni anime serisi için beklentiler çok yüksek bir seviyede bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix içerisinde hemen izleyecek başka içerikler arıyorsanız burada hazırladığımız özel içeriği ziyaret edebilirsiniz. Paylaştığımız bu haberimizde sizlerle yeni ve eski, ayırdığınız zamana kesinlikle değecek çok sayıda içeriğe yer verdik. Netflix’e mart ayında gelen ve gelecek içeriklere ise direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Tekken: Bloodline yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle