reklamı kapat

POPÜLER

Samsung_QLED
Samsung_QLED

Samsung’dan 280 bin TL’ye 98 inçlik QLED 8K TV

Samsung’, 8K çözünürlük sunan yeni televizyonlarının Türkiye satış fiyatlarını açıkladı. 4K çözünürlüklü televizyonlarla kıyaslandığında çok daha yüksek çözünürlük kalitesi sunan 8K televizyonlar sundukları görüntü kalitesiyle üst düzey görüntü deneyimi vadediyor.

Samsung 8K QLED ailesinin amiral gemisi konumundaki modeli 98 inçlik Q900R QLED 8K TV, 8K AI yükseltme ve Quantum işlemci 8K’yı bünyesinde barındırıyor. 8K AI özelliği sayesinde model 8K olmayan içerikleri de yüksek görüntü kalitesine dönüştürebiliyor. 33 milyon piksel çözünürlük sunan 98 inçlik Q900R, Full HD televizyonlardan 16 kat daha yüksek görüntü kalitesi sunuyor.

Arkadan aydınlatmayı hassas bir şekilde kontrol eden Direct Full Array 16X özelliği de kullanıcılara sunuluyor. Bu özellik en küçük ayrıntıların detaylı bir şekilde kullanıcılara sunulmasını sağlıyor. QLED Quantum HDR 32X, her sahneye uyum sağlayan dinamik bir HDR ifadesi sunuyor. QLED’in Ultra Görüş Açısı, ışığı eşit şekilde dağıtıp, sızıntıyı azaltarak farklı açılardan üstün bir izleme deneyimi sağlıyor. Elektrik kablosu da dahil her şey, tek bir kabloyla yönetilebiliyor. Yeni One Invisible Connection, cihazları One Connect Box’a bağlayarak göz önünden uzak tutuyor.

Samsung 8K QLED televizyonlarda Ambiyans Modu özelliği de bulunuyor. Bu özellik evlerin dekoruna uyum sağlamasına imkan tanıyor. Boş bir siyah ekran yerine, kolayca ayarlanan pek çok seçenekle yaşam tarzınıza uygun görüntüler görmek mümkün. Duvara askı aparatı ve stant televizyonla birlikte kutu içeriğinden çıkıyor.

Samsung 8K QLED televizyonların Türkiye fiyatları ne kadar?

Ailenin en üst segment modeli 98” Q900R QLED 8K TV’nin fiyatı dudak uçuklatacak seviyede. Devasa boyutu ve 8K çözünürlük kalitesiyle fark yaratan modelin fiyatı yaklaşık 280 bin TL. Samsung 65” Q900R QLED 8K TV, 32 bin TL‘den, Samsung 75” Q900R QLED 8K TV, 47 bin TL‘den Samsung 82” Q900R QLED 8K TV ise 62 bin TL‘den satışa sunulacak.

İlginizi çekebilir

Galaxy Fold’un tanıtım videosu