reklamı kapat

POPÜLER

samsung

Samsung 8K televizyonların fiyatları dudak uçuklatıyor [Video]

Samsung, MENA Forum’da gerçeklekleştirdiği lansmanda 8K QLED TV’lerin çıkış tarihini duyurmuştu. 98 inç 8K QLED TV’sini sergileyen şirket, 8K teknolojisinin izleme deneyimini nasıl daha da geliştireceğini ve izleme kabiliyetlerinde yepyeni bir dönemi müjdelemişti.

Advertisement

Samsung, 2019 model 8K QLED televizyonlarını Güney Afrika’da piyasaya sürdü. Şirketin 2022 yılına kadar 5 milyon 8K televizyonu satmayı planladığı belirtiliyor. 75 inçlik Q900 modelinin fiyatı 6.805 dolar, 82 inçlik Q900 modelinin fiyatı ise 8.700 dolar. Samsung’un Q900 modeline 65 inç ve 98 inç ekran boyutu seçeneklerini de getireceği dile getiriliyor. Kuantum işlemcisinin tercih edildiği Samsung Q900’un 8K çözünürlüğe sahip olmayan içerikleri de 8K’ya yükseltebildiğini belirtelim. Samsung’un akıllı telefonlarında gördüğümüz kişisel asistan Bixby de 8K televizyonlarda karşımıza çıkıyor. Samsung 8K QLED televizyonların önümüzdeki günlerde Türkiye’de de satışa sunulması bekleniyor. Televizyonların Türkiye fiyatları açıklanmasa da yüksek fiyattan satışa sunulacağını söyleyebiliriz. Şirket bunun haricinde 8K televizyonlarındaki yetenekleri yayınladığı yeni videoyla gözler önüne serdi. Şirket tarafından paylaşılan videoyu haberin girişinden izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Electronics Türkiye Başkanı’ndan kısa bir süre önce açıklama gelmişti

Samsung Electronics Türkiye Başkanı DaeHyun Kim, şirketin 50 yılda dünyanın her yerindeki tüketicilere anlamlı yenilikler sunmaya kendini adadığını belirtmişti. 50 yıllık birikim ve vizyonun getirisiyle Samsung’un 2019 yılında çalışmalarını bir üst seviyeye taşıyacağına dikkat çekmişti.

İlginizi Çekebilir

Galaxy S10 ailesinin resmi tanıtım videosu